Legutóbbi tartalom: bubri

  1. B

    Cukorbeteg kamasz

    még pár ssor ..a kórház nagyon megviselte ,szerinte éhezett,itthon meg az adagját nem bírja megenni..ki érti ezt? már arra is gondoltam hozzáeszik a suliban és azért nem mért tegnap az ebédnél,hogy ne lássam az eredményét? fogalmam sincs..de komolyan.
  2. B

    Cukorbeteg kamasz

    sziasztok péntek esze kiengedték Ádámot a kórházból (köszi Somcsika) ,csak tényleg egyre zűrösebbek a napjaink,így most jutottam ide. emeltek az inzulinján Humulin-N: 7-5 (5-7) humulin-R: 9-3-6 (7-3-6) most szépek az eredményei,igaz szombaton az apjánál volt és az ebéd utáni értéke15,6 lett,de...
  3. B

    Cukorbeteg kamasz

    Sziasztok. most értem haza,gép szabad gondoltam leírom mi lett az allergiavizsgálatok eredménye: tojás allergia-szigorú diétát javasolta és ami még döbbenet számomra: csillagpázsit parlagfűkeverék gyomkeverék macska-,kutyahám tollkeverék fűkeverék rozs-,búzapollen poratka1-2 szerinte ő selejtes...
  4. B

    Cukorbeteg kamasz

    Ádám és a zsírpárna...ha.ha..(177/54) na az nincs ez tuti. nem tudom mi lehet a baj ,mert egyébként a diétát tartja,se az időket nem nagyon szerintem ez borított mindent.holnap majd írok ,holnap lesz meg az ételallergia vizsgálat eredményei is,lehet van felszívódási zavara is ,ezt is holnap...
  5. B

    Cukorbeteg kamasz

    ok.köszi az ötleteket,mindenképp megnézem. a mérő már májusban is rosszalkodott,akkor visszaküldtük,megjavult,most megint. úgyhogy szerintem is a z a megoldás ha váltunk. most meg majd kiderül,hogy mi okzohatja a problémát.az is lehet,hogyaz a baj hogy a javaslat ellenére a körzeti orovosunk...
  6. B

    Cukorbeteg kamasz

    KÖSZI POE,de sajnos az hogy átadom neki a felelősséget már nem működik,próbáltuk és akkor mért ,szúrt amikor ő úgy gondolta. az időbeli korlátokat nem tudja tartani,rendesen eszik azzal nincs baj.csak össze vissza mér és szúr és nem időben eszik,vagy egymáshoz túl közeli időpontban .a suliban...
  7. B

    Cukorbeteg kamasz

    ....habár rettegek ha hazajön esetleg újra kezdődik minden.néha olyan mintha el se hinné vele bármi rossz is történhet,hogy fel se fogja ,hisz nem érzi(,konkrétan ugye nem fáj semmi)hogy rossz vége is lehet a dolognak.egyébkémt lehet buta a kérdés de meglehet buherálni a mérőt. mert szerinte...
  8. B

    Cukorbeteg kamasz

    köszi a biztatást,Ádám kedden újra befekszik ,beállításra,beszélgetésre, köszönöm a sorsnak ,hogy ilyen lekiismeretes kezelőorvosunk és segítőnk van. mindenek felett a gyerek érdeke és sorsa ez biztos. ,néha olyan fáradt vagyok ,,és nem értem a saját gyerekem .bár pár percet naponta...
  9. B

    Cukorbeteg kamasz

    oké. persze örülnék is neki ha Szandi vagy valaki sorstárs beszélgetne vele.csak nem tudom vevő-e rá.mostanában semmire sem az.írtam neked privátban itt az oldalon,talán akkor átláthatóbb lesz a helyzet:) bár számomra sem az. a pszichológus szeretne vel sok időt tölteni...már amennyire ez...
  10. B

    Cukorbeteg kamasz

    szia zsuzsi igen sok mindent megpróbáltunk ,de a nyári szünetben elszabadult a pokol.. egyszerűen nem kelt fel se mérni se szúrni,volt hoy de.11-kor szó szerint kirángattam és őrjöngve sokszori könyörgés után már ott tartottam egyszerűen ledöföm(az pen-nel)volt hogy 4!!!hétig nem írta be a...
  11. B

    Cukorbeteg kamasz

    sziasztok már igen régen nem jelentkeztem. hát...a kamaszok ..jaj nagyon nehéz eset,legalábbis Ádám most totál depis korszakát éli. idén februárban diagnosztizálták a diabétest nála. akkor minden ment mint a karikacsapás,dícsérték is a felnőttes gondolkodásáért,ügyességéért.mára a dolgok sokat...
  12. B

    Cukorbeteg kamasz

    szia poe. igen ,legnagyobb ""előnyét" én is a rendszerességben látom,és az egyébként diétának nevezett egészséges étrendnek köszönhetően rendeződni látszik a fiam állandósult súlyproblémája is. (a tömeggel ellentétben Ő hízni szeretett volna mindig)az önfegyelem meg egy kamasznál kifelyezetten...
  13. B

    Cukorbeteg kamasz

    Zsuzsi, mi találkoztunk veletek Hmvhelyen. Ádám fiam most lesz 15 éves,02.15.óta tudjuk,hogy diabos. nem tudom elmondani mit éreztem akkor az én szabadlelkű fiam aki mióta megtanult járni sportol és csak a sportnak él ,függ valamitől! számomra ezt volt rettenetes elfogadni,volthogy sétáltam a...
  14. B

    Cukorbeteg kamasz

    Sziasztok. tegnap én kérdeztem az óraátállítással kapcsolatban ,de véletlenül módosítás helyett,töröltem a kérdést? Laci köszönöm a válaszod én is így gondoltam.jó,hogy ma nincs suli így látom mit reagál.
Oldal tetejére