Legutóbbi tartalom: Cukrosbácsi

  1. C

    Hétköznapi betegség a cukorbetegek életében

    Azért vigyázz, ne verjenek át nagyon. A fogkrém fő alkotóeleme az agyag. ;):dr_4:
  2. C

    Hétköznapi betegség a cukorbetegek életében

    Nekem is kezdődtek a fogíny problémák mikor a cukor probléma előtérbe került. Több fogam is elkezdett mocorogni. Én is be vagyok tojva ha fogdokihoz kell menni, de mit lehet csinálni el kell menni. Aztán az egyik fogászati vizsgálaton a doki a kezembe nyomott egy ingyenes reklámkiszerelésű...
  3. C

    Hétköznapi betegség a cukorbetegek életében

    Hölgyek, urak ! A magas vércukorszint okoz vörösvérsejt szám növekedést ?
  4. C

    Vércukormérők

    Na,de Kisasszony........;) Hát nem látja, hogy milyen jóképű az úr ?!? :rohog:
  5. C

    Vércukormérők

    Majd elfelejtettem...... ilyen volt a "Zord" nővérke. http://files.blogter.hu/user_files/54433/rajzok/noverke_5_masolata.jpg :)
  6. C

    Vércukormérők

    Na, ezekről a kórházi újjböködőkről jut eszembe..... Bent voltam az "elfekvőben" a cukor beállítás miatt, jött is szép sorban a "személyzet"... Az egyik cukrot mért, a másik vérnyomást, a harmadik az inzulinnal hadonászott. Nem gondoltam volna, hogy ekkora különbségek lehetnek az egyes...
  7. C

    Vércukormérők

    Csiga-biga , köszönöm szépen a fórumba invitálást, ezt már randira hívásnak vettem... ;) Olyan vagyok , mint egy gyerek.... egyik kérdés szüli a másikat. Mi történik akkor ha egy ilyen kontroll folyadékos mérésnél egyszer csak azt veszem észre, hogy a készülék önálló életet kezd élni ...
  8. C

    Vércukormérők

    Sziasztok ! Pár napja vagyok "önböködő" állampolgár. A fiatalabb fórumozóknak üzenném, hogy nem kell félni a bácsitól. :mrgreen: Szóval, 42 évet éltem inzulin nélkül, de most azt mondták a hozzáértők, hogy nem élek soká, ha nem élek vele.... Mint kezdő, szeretném megkérdezni, hogy a D CONT...
Oldal tetejére