Legutóbbi tartalom: Dió

  1. D

    Babázhatok

    Hány éves korig? Sziasztok! 30 éves vagyok, 6 éve inzulinos cukorbeteg. Szerintetek cukorbeteg nő hány éves koráig szülhet? Kíváncsian várom véleményeiteket!
Oldal tetejére