Legutóbbi tartalom: dokika

  1. D

    Filmajánló

    Ez tényleg jó film! Én ennek hatására álltam be a borkedvelők táborába, mert átjön a filmen, hogy ez sokkal többről szól, mint pusztán az alkoholizálásról... ...sőt, talán arról a legkevésbé. Azért én is ajánlanék két filmet: - aktualitásként javasolnám mindenkinek a District 9-t, ha képes úgy...
  2. D

    Zene, Koncert

    Azt a mindenit! Ilyen árak vannak manapság? Én meg már majdnem fel voltam háborodva, hogy a Sziget meg a Balaton Sound miért olyan drága, de ennek fényében... ajándék :) Nem tudjátok, hogy Pink Floyd (azaz inkább David Gilmour ) ad-e koncertet valamikor a közeljövőben Európában?
  3. D

    Utazgatunk, utazgatunk...

    Berlinbe mindenképp menjen el, aki teheti! Csodálatos város... Engem lenyűgözött, hogy bár a város 60%-a jóformán a földből nőtt ki az elmúlt 20 évben, mégsem szenvedett csorbát a csodálatos műemlékekkel tarkított városkép. Precíz és sok színű, változatos és mégis homogén. Ezt tényleg látni...
  4. D

    Ne dőlj be az Interneten kapható hamisítványoknak!!!

    Azért nem csak a kamu gyógyszerekből lehet gond. Nagyon oda kell figyelni arra, hogy mit veszünk be. Nekem az a meglátásom, hogy antibiotikumot csak abban az esetben szabad beszedni, ha már tényleg nincs más megoldás, mert azok is okozhatnak bajokat - még akkor is, ha nem "kamu gyógyszerek". A...
  5. D

    Ha megtiltanák a dohányzást...

    BLaci igaza szólt! Ez kb. olyan mint a kender fogyasztás kérdése. A helyszín ismét az USA. Ott betiltották, mára már eljutottak oda, hogy inkább legalizálnák, hogy ne a fekete gazdaságba áramoljon a pénz. Nem vagyok dohányzás párti (bár maga is füstölgök, de már nagyon sajnálom, hogy olyan...
  6. D

    Szólánc

    anonymus
Oldal tetejére