Legutóbbi tartalom: dorka

  1. D

    Levemir inzulin

    Szevasztok.Egy kérdésem lenne a LEVEMIRREL kapcsolatban.Három hete használjuk,4.alkalommal történt +,hogy 2szer használjuk a tűt 3szorra már légtelení sem tudunk vele.Természetesen használat után mindig levesszük a penröl.Először azt hittem elromlott a pen kicseréltem a másíkkal is ugyanez...
  2. D

    Levemir inzulin

    Szeva Sani.Hála istennek jól.Nemlett semmi baj.Csak hülyének néztek a korházban.
  3. D

    Levemir inzulin

    Szeva Timeácska.Az egészben aza nevetséges,hogy a korházban tették bele penbe lejárt inzulint.Mert át álították erre a lányom.Hála nem történt semmi baj,de lehetet volna.Felhívtam a korházat majd,hogy hülyánek néztek,de ha én csináltam volna ithon én bizti kaptam volna érte a dokinőtöl.De most...
  4. D

    Levemir inzulin

    Szia Sani. Köszi,hogy írtál már tegnap kicseréltem csak megijedtünk.2éve cukros a lányom ilyen még nem volt.De az a lényeg nem lessz semmi baj.Mondjuk olvasom a tagoknál elég sok minden +történik a levemirrel.Köszike hogy gyorsan +nyugtattál sokkal jobb így.Természetesen szinte óránként...
  5. D

    Levemir inzulin

    Szeva Tímeácska.Segits lécci meg nyugodni.A lányom 2hete álították át a levemirre.Tegnap jöttünk + a korházból.Este cseréltem levit,képzeld amit adtak neki kházba 2007.11-hoba lejárt felhasználási ideje.Mi van ilyenkor? Majd frászt kaptam!Írj lécci
  6. D

    Levemir inzulin

    Szeva Sani.1 éve játszottunk az emeléssel de nem volt eredmény.ma jöttünk haza korházbol,most a levemirrel eggyelöre 7-8ig megy fel a cukra +hipózik is.majd +látjuk
  7. D

    Levemir inzulin

    Szia Katica.Nem tom hollaktok,de +döbbentő amit irtál.Ez nem így müködik.Hány egység novot és levit ad anyu?Mondjuk nem nagyon tom elhinni,hogy anyudnak diabetólogus diagnosztizálta a diabot.A dokinak írni kellett volna körzetinek meghatalmazást a joghoz amiáltal Ő irja ki szükséges...
  8. D

    Levemir inzulin

    Szevasztok.12éves lányom most kapja a levemirt,mert reggeli és esti értékei magasak voltak 15-20körüli.Eddig inzulatard és act használtunk.Egy hete kapja de semmi változás!Ugyanúgy magasak az értékei.Írjatok valami bíztatót lécci.
Oldal tetejére