Legutóbbi tartalom: feszkoom

  1. feszkoom

    Ne dőlj be az Interneten kapható hamisítványoknak!!!

    Azért ez nem olyan mint a tecsós gazdaságos akármicsoda, ami azért olcsóbb mert lejön belőle a hiper csomagolási költség.
  2. feszkoom

    Ne dőlj be az Interneten kapható hamisítványoknak!!!

    Ez így van, de arról kellene beszélni, hogy miért lehet manapság hamis, hamísított "gyógyszereket" "gyógykészítményeket" hirdetni. Persze nem kell mindenfélét összevásárolgatni, de mindig vannak kivételek, akik megveszik kipróbálják. És ezt kellene megelőzni, mert a 90 éves Laci bácsi, lehet...
  3. feszkoom

    Ne dőlj be az Interneten kapható hamisítványoknak!!!

    Pedig jobb lenne ha ezeket elfelejtenék, ez nem olyan mintha vennék a neten egy használt lemezjátsszót szeritnem.
  4. feszkoom

    Ne dőlj be az Interneten kapható hamisítványoknak!!!

    Poénból gyógyszert szedni? Azért ott nem ártana egy elme orvos meglátogatása. Egyszer kaptam egy óriási verést, mert azt hitték otthon, hogy bevettem a nagynéni szívgyógyszerét, miközben csak egy szem C-vitamint vettem be, mert ízlet a savanyú íz. Na azóta nem jutott eszembe csak úgy bevenni...
  5. feszkoom

    Ne dőlj be az Interneten kapható hamisítványoknak!!!

    Túlságosan is sok féle/fajta bogyóhoz tudnak a fiatalok hozzájutni, és nem kell nagyon megerőltettniük magukat. Az emberek fejében kellene rendet tenni.
  6. feszkoom

    Ne dőlj be az Interneten kapható hamisítványoknak!!!

    A másik nagy probléma, hogy mindenből pénzt akarnak csinálni, a következmények nem számítanak. És ez nagy gond. Játszani az emberek egészségével.
  7. feszkoom

    Ne dőlj be az Interneten kapható hamisítványoknak!!!

    Azért ezt ellenőrizni nem egy nagy ördöngősség, tele van a net különböző statisztikákkal. Sajnos sokkal kevesebben mennek el orvoshoz, évről évre. Ha meg nem rendelnének netről, nem lennének zugárusok, hamisítók.
  8. feszkoom

    Ne dőlj be az Interneten kapható hamisítványoknak!!!

    Óvatosan ezekkel a mű dolgokkal, főleg ha ilyen kétes eredetű beszerzési módokkal találkozunk. Nomeg azt se felejtsük el, hogy nagyon sok oka lehet a merevedési zavaroknak. Cukor betegség például. Ami kialakúlhat túlsúlyos embereknél is, ami még egyéb nem kívánt betegségekhez vezethet. Az...
Oldal tetejére