Legutóbbi tartalom: frincifranci

  1. F

    Filmajánló

    Elég sok filmet láttam az utóbbi időben. Ha szeretnék kiemelni egyet, akkor a Szeress, ha merszet szeretném. Cím alapján nem keltette fel az érdeklődésemet, leginkább egy z kategóriás délutáni filmre asszociáltam. Aztán megnéztem a trailert és megtudtam, hogy az Amelie csodálatos életének a...
  2. F

    Méhnyakrák - Ez komoly dolog

    Micsoda gyümölcsrajongók : )) Én is szeretem a gyümölcsöket, de elég keveset eszek, szóval nálam nem megy el az öt kiló két nap alatt :D Ezt az idénygyümölcs fogyasztásos szisztémát én még nem hallottam ezelőtt, de elég érdekes. Mindig szezongyümölcsöket veszek, mert azok frissek és igyekszem...
  3. F

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    manó
  4. F

    Méhnyakrák - Ez komoly dolog

    Nem tudtok valami tanáccsal ellátni. Nálunk a családban most először fordul elő a betegség, nővéremnél diagnosztizálták. Igyekszünk mindent megtenni, hogy meggyógyuljon, szerencsére még nem előrehaladott a dolog, de nem tudjuk, hogy pontosan mit is kéne tenni. Az addig rendben van, hogy az orvos...
  5. F

    Szavazz! Melyik a kedvenc állatod? Melyiket fogadnád örökbe?

    elefánt... ha hetet összegyűjtesz szerencsét hoz : ) mondjuk ez valószínűleg megvalósíthatóbb, ha nem teljes méretűek, mert akkor lehet a polcon gyűjteni
Oldal tetejére