Legutóbbi tartalom: Halker

  1. H

    Ne dőlj be az Interneten kapható hamisítványoknak!!!

    ez bizony igy van, utálunk orvoshoz járni.Azért mégiscsak furcsa érzés h egy másik fiú nyulkáll hozzád.Jó persze a nők is járnak nőgyógyászhoz ami valószínűleg kellemetlenebb nekik,huhh nem is tudom h bírják...
  2. H

    Potencianövelő

    Van rengeteg, keresőben biztos találsz! Mostanában talán a hardboy.hu az, ami részletesen elmagyaráz mindent a hamisítványokról azok veszélyességéről, mellékhatásairól, és egy tesztet is találsz rajt! Remélem tudtam segíteni, és mielőbb menjetek el orvoshoz! www.hardboy.hu
  3. H

    Potencianövelő

    Mert nem tiszta általában a neten rendelt cuccok eredete, amit az orvosok ajánlanak, az tuti hogy nincs tele szenny anyagokkal, és nem lesz tőle más baja férjednek! Sokan szenvedtek már neten rendelt és utcán vett gyógyszerektől! Beszéld meg a férjeddel, próbáljmeg hatni rá, hogy ez neki is és...
  4. H

    Potencianövelő

    Helló! Én 45 éves vagyok, 4 éve volt nekem is egy ilyen problémám, és ugyanúgy én is cikinek éreztem, hogy ez van velem... Aztán azt éreztem cikinek, hogy nem teszek semmit... Nem tudom a webpatikák mennyire megbízhatóak, én amikor rászántam magam, hogy "meg szeretnék gyógyulni", felkerestem a...
Oldal tetejére