Legutóbbi tartalom: hilari28

  1. H

    Inzulin Rezisztencia IR

    Sziasztok! Utánna olvastam a nlc.hu honlapon pcos pocaklakósok között az Elevitről azt írják hogy vc emelő hatása van. Most teljesen ledöbbentem. Lehet elfogy a doboz már csak folsavat szedek.
  2. H

    Inzulin Rezisztencia IR

    Sziasztok! Este már nem tudtam visszajönni. Igen Zsu 77 többszőr eszek keveset összesen 6X. Reggeli általában 2részletben fél óra késéssel mert 1xre nem tudok sokat enni. Néha így sem kerülöm el a reggeli hányásokat (ami gondolom szintén nem kedvez a cukor értéknek). Na leírom részletesen 7.30...
  3. H

    Inzulin Rezisztencia IR

    Zsu 77! A diétám 160ch-t számol naponta ezt próbálom tartani, mindent mérek. Teljeskiőrlésű kenyér, rizsből nagyon minimálisat lehet csak enni. A diétával még az elején járok, de nincs más választásom tartani kell.
  4. H

    Inzulin Rezisztencia IR

    Kedves Fórumozók! Köszönök minden hozzászólást megmondom őszintén egy kicsit azért megnyugodtam még is jobb olyantól hallani a tényeket aki már maga is benne van. Igen reménykedek hogy a vetéléses időn már túl vagyok. Kemény munka vár rám a diétával na meg a mozgással. Főleg azért mert egy...
  5. H

    Inzulin Rezisztencia IR

    Kedves vighkata! A cukrommal terhesség előtt nem volt gondom nézegettem néha, de őszintén a metformin (3X500mg -ot szedtem) mellett nem kellett diétáznom. A doktornőm terhesség alatt nem pártolja a metformin szedését így marad a diéta és a mozgás, na meg a vc. méregetés. A diatetikusom szerint...
  6. H

    Inzulin Rezisztencia IR

    terhességi diabetes mikortól? Sziasztok! Inzulinrezisztenciám van pcos kapcsán. Kb. 1éve tudok róla most 10hetes kismama vagyok és egy kicsit aggódós. Van szénhidrát táblám és a diatetikus számolt nekem napi adagot is 160ch naponta. 48kg vagyok 156cm. Az egyik ebéd előtti vc-rom 5,9mmol/l...
Oldal tetejére