Legutóbbi tartalom: hirabej

  1. H

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Kedves Kriszta! Igen, a tályogot bakteriumok okozzák. Nem tudták kitenyészteni, hogy melyik de ez csak azt bizonyítja, hogy mennyire nem megbízhatók a labor eredmények, pláne Angliában. Az antibiotikum használt, szóval akkor az kellett. De abban teljesen igazad van, hogy a gombák az okozói...
  2. H

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Szia Kriszta! Azért azt sem lehet így egyértelműen kijelenteni, hogy antibiotikumot tilos. Sajnos nekem nagyon súlyos gyulladásaim voltak, pont azért mert nem adtak időben antibiotikumot, amikor kellett volna, mert nem ismerték fel a betegségemet. Tályogok lettek a hasamban és utána műteni...
  3. H

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Kedves Kriszta! Nagyon örültem a válaszodnak és annak, hogy ilyen jól vagy! Másfél éve csinálod a diétát? Hát ez nem semmi. Én most már 4 hónapja csinálom a candida diétát és kb másfél hónapja pedig áttértem a makrobiotikára, ami szintén vega, de halat lehet enni, meg persze sok gabonát...
  4. H

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    Sziasztok! Én most találtam rá erre a fórumra és nagyon meglepett, hogy mennyien küszködtök ezzel a problémával amivel én is. Azt hittem egyedül vagyok. Én is leírhatnám ugyanazokat amiket ti, évek óta kínlódom ezzel a betegséggel. Én Angliában élek és szeretném elmondani, hogy itt még sokkal...
Oldal tetejére