Legutóbbi tartalom: JOSEY

  1. J

    Lantusz-aki már használja és aki még nem

    Szia Szolnok! Nos itt az ám az igazi gond, hogy a jó eredményeknél is álmos vok és ez tulajdonitható tavaszi fáradtságnak. Vérnyomásom vérprofi: ha kihajtom magamat kerékperonnal akkor is 130/80-at nem haladja meg. Igaz ilenkor a kis gőzmozdony 110-et is tud verni, de gondolom másnál sem...
  2. J

    Lantusz-aki már használja és aki még nem

    Sziasztok Mindenkinek! Nos gondolom, hogy a Somogyi efektusra gondoltok. Igen, de ha lepottyan a cukrom, akkor felébredek rá. Nálam akkor is vannak rémálmok, ha jó a cukrom :-)))) Sőt azt sem értem, hogy miért van az, hogyha tuti 5-6 közötti a cukim, akkor és mikor 15-20 között van akkor...
  3. J

    Lantusz-aki már használja és aki még nem

    Eltelt egy ujabb hónap Sziasztok Mindenkinek ! Régen jártam felétek, ma délután megyek szakrendelésre.Eltelt egy ujabb hónap... Nos volt mit megtapasztaljak, szerencsére elég soik jó eredménym volt, de megsikerült tapasztalnom a rossz mind két oldalát is. Volt már olyan, hogy esti remek...
  4. J

    Dobozdíj???????????

    Szia Kmolli! Nos a Dr House c filmben volt egy fickó aki cukros témával került be a kórházba. Legelőször kék pirulát akart feliratni, mert azt mondta House nak, hogy nem tud már ugy teljesiteni az ágyban, House végigmérte, éscsak annyitt mondott , hogy acetonos a lehelete, a cipője kisebb 1...
  5. J

    Lantusz-aki már használja és aki még nem

    Szia Gy. Zsolt! Az Apidra gyorsan korrigálja? Hmm nekem 16-ról , hogy értelmes adat jöjjön össze ahoz köll, vagy 3 óra. Ezt nevezem én lassuságnak :-) A gyorshatás csak 7-8 ch szintnél érzékelhető. Üdv: JOSEY
  6. J

    Lantusz-aki már használja és aki még nem

    Szia Szolnok! Este 21 óra van előirányozva ezt kell minden nap tartanom. de a mai napom naon karcsura sikeredett, a délelőtti rossz eredményeket, csak heves tuladagolások árán tudtam helyrepofozni. Dühös is voltam, mert még biciklúval csattogtam fel a városba is, meg a boltba is gyalog...
  7. J

    Lantusz-aki már használja és aki még nem

    Napi 2x-i Lantus Óh én az okospalacsinta megpróbálok hozzászólni :-) :-) :-) napi 2x-i Lantus? Nos megvalósitható, bár az orvosok nem értékelik , h belepiszkálunk az ő javallataikba. Igen a 24 órai müködési mechanizmus egereknél lehet , h jól bejön, de mi emberek vagyunk, idegeskedünk, többet...
  8. J

    Lantusz-aki már használja és aki még nem

    Ma morcosan indult a napocskám, no nem azért mert felhőket huzott maga elé, hanem éjjel fél1-kor tuti 5,0 cukker(22E Lantus) fél 6-kor már 16 volt :-( :-( :-( Ezt hivnák Somogyi efektusnak? Hát ha az akkor jól kitalálta. Inkább ne találta vóna ki, meg nem lenne :-) :-) :-) fél 6-tól 8ig 9,1...
  9. J

    Lantusz-aki már használja és aki még nem

    Veloszipéddel a városban Szia Bioszaky! Ma biciklovaztam egy keveset a városban 7km-t tudom, h nem sok, de 1xre nem volna értelme inzulin és cukor nélkül elhagyjam a várost, ki segitene, ha bajban lennék? 139/66 vérnyomás, és 105-ös pulzus mértem, miután letettem a brinyiglit. Üdv: JOSEY
  10. J

    Lantusz-aki már használja és aki még nem

    Láss az én szememmel..... ahogy más nem lát Szia Szolnok! Nos a könnytermelésemmel nincs semmi gond. Mikor cukros lettem csináltattam egy hemüveget , az egyik bifokális, a másik cilinderes lencsével, 0,5 -ös köllött, ha jól emléxem, ma is megvan, de csak ritkán veszem fel. Azt monták akkor...
  11. J

    Lantusz-aki már használja és aki még nem

    Szia Szolnok! Nos a tegnapi jó eredményeimet ma délre egy kisebb árnyék jött EE: 8,4 EU:8,0 és ami a lényeges, hogy a régi Actrapid Isulatardnál csak 16-os cukinál szundikáltam, most már a 8-as is szundira csábit. De hogy is mondják? " Nincs magas cukor, csak kevés inzulin" :-) :-) :-) Hypó...
  12. J

    Lantusz-aki már használja és aki még nem

    Szép Jó röggölt Mindenkinek! Na jönnek itt a jó eredmények, tegnap este VE. 7,8 VU: 8,0 LE: 6,5 Hajnalban 4: 7,9 :-)))) Remélem, hogy nem eseti a dolog, a Lantust 26-ra emeltem Kellemes napot: JOSEY
  13. J

    Lantusz-aki már használja és aki még nem

    Szemesnek áll a világ :-))) Szia Bogácsa! Nos nevetséges a válaszom: azt mondta a szemdoki: kutyabaja a szememnek, ( eltudom olvasni pici hibával a táblát) öregszem ( 42 vok) majd fél év mulva menjek vissza, oszt ha köll szemüveg akkor rajzolnak egyet :-))) Üdv: JOSEY
  14. J

    Lantusz-aki már használja és aki még nem

    Újabb nap és éjszaka Olan " Édesek" vagytok, hogy igy megtudtok vigasztalni, hogy ez egy kicsit hosszabb időintervallum, mig beállok. Nos nekem van egy hüle szokásom, bármit csinálok az életben azt mindig ripsz-ropsz szeretném, vagy akarom :-))))) Csak a rendelésen, a váróban beszélgettem...
  15. J

    Lantusz-aki már használja és aki még nem

    Lantussal Köszönöm a gyors válaszokat. Nos eredetileg Az Apidra 12-12-12 E volt, de én már átirtam őket, igy majd látják jövő héten, hogy mi passzol a jelenlegi állapotomhoz. De a Lantus csak 14E volt, az naon kevésnek bizonyult, ugyhogy 16-18-20 E felemeltem, de még igy is a reggeli...
Oldal tetejére