Legutóbbi tartalom: jutchus

  1. J

    Adókedvezmény Diabetes betegeknek

    Kedves ML! Én is ebben a cipőben járok és pontosan így érzek mint Te!:)Fő az egészség!:hurra:
  2. J

    Adókedvezmény Diabetes betegeknek

    Kata! Köszi,én is így értelmeztem!
  3. J

    Adókedvezmény Diabetes betegeknek

    SZiasztok! Én 2005-ben terhességi cukorbeteg voltam és most,2010-ben II.típusú diabetest diagnosztizáltak nálam.A két dátum között nem kezeltek sehogy..A diabetológusom az állapotom kezdetét 2005-re írta és véglegesnek. Akkor most jár-e nekem visszamenőleg vagy nem? Köszönöm!
  4. J

    Adókedvezmény Diabetes betegeknek

    Dehogy is vezettél félre,NE kérj bocsánatot hiszen Tőletek tudok az egészről tulajdonképpen! Pozitívan fogom fel ,hogy nem kapok mostantól,örülök,hogy nincs szövődményem :dr_32:.De azért az eddigieket próbálom megszerezni :cool: És Kitta is rögtön a segítségemre sietett.Nagyon köszönöm nektek...
  5. J

    Adókedvezmény Diabetes betegeknek

    KAta! Köszönöm,hogy válaszoltál de misimaci egyik hozzászólásából, ami az előző oldalon van,kiindulva jutottam erre a következtetésre.:( Most már csak az önellenőrzéssel van gondom az előző évekre.
  6. J

    Adókedvezmény Diabetes betegeknek

    Sziasztok! Én is megkaptam az orvostól a papíromat amelyen az áll,hogy az állapot 2005 nov.-től végleges.ÉS E1190-s kódom van. Ha jól gondolom akkor 2010-s évre már nem jár nekem az adókedvezmény az új rendelet alapján de 2006,2007,2008 és 2009-re még vissza igényelhetem? Köszönettel: Jutchus
Oldal tetejére