Legutóbbi tartalom: Kétiker

  1. K

    Insulinpumpa

    Köszönöm a választ Tímeácska! Az "ok" leginkább az volt - mint utólag kiderült- . hogy az Animas képviselője nem ment még el Miskolcra, nem ismertette meg az új Animast a diab.gondozóban. Mire legközelebb megyünk, már ismerni fogják ott is a pumpát, biztosan nem lesz már kifogásuk ellene.
  2. K

    Insulinpumpa

    Tímeácska! Ti használtatok az új Animashoz szenzort, mi a tapasztalatod vele? A bólus varázslóját használod? Üdv.Kétiker
  3. K

    Insulinpumpa

    Szombaton megnézhettük az új Animas pumpát. Nagyon tetszett. Ami számomra fontos, minden megtalálható rajta. Állítólag a hozzá tartozó szenzor 4 -6 hetet is kibír, bár ezt egy kicsit kétkedve fogadom. Alig várom, hogy mi is kipróbálhassuk.
  4. K

    Insulinpumpa

    Nekünk Miskolcon a Gyermek Diabétesz gondozóban adták ezt az információt. Moncsi2010 már biztosan a felnőtt rendelésre jár. Nem vitatom én, hogy a jó szándék vezette a dokit, mert csak pozitívan tudok róla nyilatkozni.
  5. K

    Insulinpumpa

    Logikus magyarázat volt, azt mondták, hogy a gondozóba járó betegek közül mindenki átállt már a Medtronikra, csak mi lennénk Animasosak. Ha valami problémánk lenne, nem biztos, hogy tudnának segíteni. Az Animashoz tartozó szenzor támogatottan 36.000-Ft, míg a Medtroniké "csak" 11.000 Ft-ba...
  6. K

    Insulinpumpa

    Sziasztok! A kislányom tíz éve cukorbeteg :( Most a 2. pumpa cserénk előtt állunk, eddig az Animast és a Medtronik pumpát használtuk. A héten voltunk a diabétesz gondozóban, és az Animas pumpáról lebeszéltek, pedig én azt szerettem volna, mivel a kezdő képernyő mutatja a tartályban lévő inzulin...
  7. K

    Insulinpumpa

    Köszönöm! :)
  8. K

    Insulinpumpa

    Sziasztok! Folyamatosan szoktam olvasni a fórumot, sok hasznos információt kaptam már innen. A kislányom 12 éves, 10 éve lesz lassan, hogy cukorbeteg :( Már a 2. pumpáját használja. Az első ANIMAS IR1200 volt, ez a mostani MEDTRONIC VEO, 3 hónap múlva lesz ismét pumpa cserénk, és én az új...
  9. K

    Cukorbeteg gyermek

    Szia! Délben ki adja be Neki az inzulint? Én minden héten megkaptam előre az étlapot, annak alapján meg tudtam tervezni a következő hetet. (Pumpával sokkal könnyebb lenne.) Még az is megoldható, ha magasabb a gyerkőc cukra, hogy kevesebb ch-ot eszik meg. A ch-ot a gondozónők mérés alapján...
  10. K

    Cukorbeteg gyermek

    Sziasztok! Már régóta olvasom a Fórumot, de még sohasem írtam. Az én kislányom 2 és fél évesen lett cukorbeteg. (Most 10 éves). Mi jártunk bölcsődébe, majd óvodába is. Amikor bölcsibe járt, eleinte még csak 2-szer kapott inzulint. Otthon megreggelizett, a bölcsibe vettek egy mérleget, és...
  11. K

    Insulinpumpa

    Sziasztok! Én rendszeres olvasója vagyok ennek a fórumnak, már nagyon sok, gyakorlatban hasznosítható ötletet kaptam Tőletek Az én kislányom, 2,5 éves korában lett cukorbeteg (most töltötte a 9. évét). Mi már a második pumpánkat használjuk. Négy éves korában kapta az elsőt. Először Animas...
Oldal tetejére