Legutóbbi tartalom: kismadar76

  1. kismadar76

    Álmatlanság, éjszakai felébredések

    Szia Kata, Bocsánat, csak a napokban nagyon ki voltam, és vagyok borulva... Köszönöm, hogy megosztottad velem az életed egy nehezebb szakaszát... Neked sem lehetett könnyű....és tudom, nem vagyok egyedül ilyen nehéz helyzetben. Igazad van, a problémáktól az ember erősödik, de ki is készül egy...
  2. kismadar76

    Comment by 'kismadar76' in album 'Album : A családom'

    Album Images 2
  3. Album : A családom

    Album : A családom

    Album Images 1
  4. [No title]

    [No title]

  5. [No title]

    [No title]

  6. [No title]

    [No title]

  7. [No title]

    [No title]

  8. [No title]

    [No title]

  9. kismadar76

    Álmatlanság, éjszakai felébredések

    Azt közben nem írtam, (csúnya módon magam problémáját tartottam szem előtt) hogy azért Kata nagyon sajnálom, hogy te is részese voltál hasonló problémának. De neked sosem volt alvászavarod, ugye? Vagy akkor volt? Imfiti, tőled meg elfelejtettem megkérdezni, hogy milyen jellegű munkát találtál...
  10. kismadar76

    Álmatlanság, éjszakai felébredések

    Köszönöm Kata! Te mindig tudod kinek hogyan kell lelkierőt adni!!!Most tényleg egy kicsit sikerült megnyugtatnod, hogy nem én vagyok/voltam egyedül ilyen nehéz és valóban kilátástalan helyzetben.És talán látok esélyt tényleg a napfényre.... Örülök, hogy meghallgatásra találtam, és hogy ennyi...
  11. kismadar76

    Álmatlanság, éjszakai felébredések

    Sziasztok! Hú de sokan írtatok! Nagyon jó, hogy tényleg így együtt éreztek velünk. Molli nagyon sokat gondoltam rád, ahogy is neked a blogodra. Kata; neked is köszönöm a megértő, segítő hozzászólásod! Molli; azt hiszem szükségem lesz az antidepire, de a jövő héten megyek megint egy másik...
  12. kismadar76

    Álmatlanság, éjszakai felébredések

    Kedves Magdika! Egyáltalán nem veszem tolakodásnak a hozzászólásod, inkább segítségnek. Nagyon köszönöm. Valamelyik nap visszaolvasgattam a hozzászólásokat, és pont rád is gondoltam, hogy írtad, hogy te csak altatóval tudsz aludni, és néha még azzal sem, hogy téged is megkérdezlek mi sodort ide...
  13. kismadar76

    Álmatlanság, éjszakai felébredések

    Jó reggelt Molli! Na milyen volt az éjszakád,és milyen módszert használtál végül? Tudtál valamicskét aludni? Nekem pocsék. Nem tudom mi a szösz volt velem,a frontin nagyon jó, olyan álmos voltam tőle,hogy az csak na, és hármat is bevettem(remélem nem tettem vele rosszat) és most reggel borzasztó...
  14. kismadar76

    Álmatlanság, éjszakai felébredések

    Bocsánat Molli, nem válaszoltam a kérdésedre. Huni egyáltalán nem volt bágyadtabb, legalább is én nem tapasztaltam. Estére a szokásos nyügi vett rajta erőt, gyógyszerszedés előtt is ilyen volt, és most is ilyen már mikor este álmos, mikor már nem szoptatok. Én viszont azt szeretném megkérdezni...
  15. kismadar76

    Álmatlanság, éjszakai felébredések

    Molli, hogy bírod ezt? 1 hét nem alvás. Nekem is volt ilyen, de én akkor azt hittem megőrülök, és olyan rosszul voltam, annyira hulla, hogy létezni alig bírtam... 1 éjjel neked elég, hogy összeszedd magad? Most többre van szükséged szerintem! És amit írtál valóban úgy van, hogy MOST fontosabb...
Oldal tetejére