Legutóbbi tartalom: kollar

  1. K

    Mindenkinek - inzulinok

    attila1982 szegedről olyan problémában vagyok, hogy a dokik már megduplázták az inzulin adagomat { apidra 8 7 8 lantus 15 - most apidra15 13 15 lantus 20n }.a cukrom 12-20 között van. olyan mint ha vizet adagolnék magamba. már alig merek bevinni magamba szénhidrátot. van- e valakinek...
Oldal tetejére