Legutóbbi tartalom: Krisztián

  1. K

    Segítség, cukorbeteg lettem!!

    És még valami ez a fórum sokat segített a betegségem elfogadásában és megértésében "nincs még világ vége" rengeteg dolgot tanultam és ami a legfontosabb volt nem voltam egyedül a betegségemmel. A családom rokonok és barátok együtt éreztek velem támogattak de igazán csak a fórumot olvasgatva...
  2. K

    Segítség, cukorbeteg lettem!!

    Közel három éve vagyok cukorbeteg és soha nem fogom elfelejteni,csak ültem a kórházi ágyon és nem mertem kinyitni a fedelét a doboznak amelyben ott lapult az akkor általam gyűlölt eszköz egy insulin adagoló toll. A közel öt perc után kezembe került a toll de a injekciós tűt védő műanyag kupak...
  3. K

    Vércukor érték HbA1c

    HbA1c Tegnap voltam én is HbA1c vizsgálaton lassan két éve vagyok insulinos cukorbeteg és az elmúlt két évben 5,5% -5,9% mozgott a HbA1c most 6,1 % lett ! Közel fél éve leszoktam a dohányzásról és közel 8-10 kg testsúly gyarapodást könyvelhettem el, szerintem ennek tudható be az értékromlás ...
  4. K

    Érdekes cikkek, hírek, kísérletek

    vélemény Sajnos én is így gondoltam csodaszerek nincsenek. Köszönöm a fórumozók gyors reagálását ! Üdv !
  5. K

    Érdekes cikkek, hírek, kísérletek

    táplálék kiegészítő A következő dologban is kíváncsi lennék a véleményetekre Üdv:Krisztián A hirdetést töröltem
  6. K

    Érdekes cikkek, hírek, kísérletek

    táplálék kiegészítő Érdekelne a fórumozók véleménye a termékről http://www.ossejtfokozo.com/agyverzes_parkinson_kor_cukorbetegseg_szklerozis_multiplex/olimpiq_stemxcell_termektapasztalatok_cukorbetegseg.html. A készítmény drága valaki ki próbálta már ? Üdv Krisztián !
  7. K

    mindenkinek

    A héten esedékes a negyéves HA1c vizsgálatom megkérdezem én is a dokim csak azt hittem ,hogy többen ismerik, én amennyit olvastam róla ez nem gyógyszer hanem gyógykészítmény.
  8. K

    Érdekes cikkek, hírek, kísérletek

    Én még csak egy éve vagyok inzulinos cukorbeteg, 32 évesen még optimistábban tekintek a jövőre ! Olvasok és bizakodok és szerintem vagyunk még így nagyon sokan !
  9. K

    mindenkinek

    Kedves tagok ! A gyógyszertárban járva szokásos tesztcsík kiváltása közben kezembe került egy szorólap egy gyógykészítményről Diabion kapszula amely a cukorbetegség szövödményeit segít megelőzni ! Kérdésem van aki használja már és érdemes-e újabb havi két ezer forint...
  10. K

    Segítség, cukorbeteg lettem!!

    Kedves György ! Én még csak néhány hónapja vagyok inzulinos de én is megvagyok elégedve az általam használt Humulin inzulinnal az értékeim jók. A problémám hogy felszedtem egy pár kilót ami a ötszöri étkezés számára írok. Neked nem volt ilyen problámád ?És köszönöm a lányom aranyos de egy...
  11. K

    Segítség, cukorbeteg lettem!!

    31 éves vagyok és 2007 novemberében derült ki, hogy cukorbeteg lettem decemberben már a kórházban találtam magam inzulin beállításon. A fórumot olvasva az orvosom által javasolt és jelenleg is használt napi 3X humulin R, és este Humulin N inzulinnal kapcsolatosan nem sok jót olvastam. A mostani...
Oldal tetejére