Legutóbbi tartalom: Manni

  1. M

    Beszélgessünk, csak úgy

    Kmolli! A dokinéni is egyből elkérte a cukormérőm, hogy megnézze, tényleg jól írtam -e be az eredményeket. :?
  2. M

    Beszélgessünk, csak úgy

    Bocsi, hogy tegnap nem válaszoltam, de elég rumlis napom volt :oops: Novemberben egy véletlen accuchekkes mérésnél derült fény arra, hogy gond van. Evés után mértem 21,2-t. másnap reggel éhgyomorra 14.0 volt. Hétfőn levett vénásvérben is 15.4. HbA1C értékem ekkor 12,1 volt. Mostani...
  3. M

    Beszélgessünk, csak úgy

    173 cm magas vagyok és 75 kg. (szeptemberben még 87 kg voltam) Van cukormérőm és napjában általában 3-4 értéket nézek.
  4. M

    Beszélgessünk, csak úgy

    Kedves Szolnok! 32 éves vagyok és 2 tipusúnak vagyok diagnosztizálva. Merckformint írt fel a doki néni. Azért érdekelnek mások eredményei mert nem vagyok jó beteg doki szemmel és jobban hiszek a természetgyógyászati módszerekben, mint az orvosiban. Diétával mozgással és tgy módszerekkel tartom...
  5. M

    Beszélgessünk, csak úgy

    Novemberben derült ki a betegségem. Ami érdekelne hogy másoknak milyen tapasztalatai vannak a diagnosztizálás utáni időszakról. Hogy változtak a vércukorértékek, közérzet, ilyesmi a különböző kezeléseknél. Elsősorban diétás és a tablettás kezelési módokra vagyok kiváncsi. Szeretném...
  6. M

    Beszélgessünk, csak úgy

    Sziasztok! Még új vagyok itt. Nem vagyok inzulin használó. Diétázom. Keresek valakit, akivel meg tudnám beszélni az eredményeim. Előre is köszönöm :D
Oldal tetejére