Legutóbbi tartalom: matahari32

  1. M

    Babázhatok

    Szia Kmolli!Köszönöm soraid.....sajnos a cukrom sose volt közel az ideálishoz, sőt....de már jó pár éve 7,2-8,4 HbA1c között mozog, és azt mondják, esetemben ez jó. Hajlamos vagyok nagyon a hypora, mozogni se tudok normálisan, mert van, hogy csak sétálok 10 percet, és kész a hypo (úgy, hogy...
  2. M

    Babázhatok

    Szia Katalinus! Most kaptam mintát a Silhouette más méretéből és a Sure-T-ből, remélem, valamelyik beválik....:)
  3. M

    Babázhatok

    Köszönet a válaszért Katalinus!Nem tudom, mi a rossz, de tényleg állandóan szenvedek a kanülcserével.....feltöltöm, és szerintem a belövés szögét is tartom, próbáltam már a fenekembe is lőni, ott se működött, és állandóan érbe lővök, vagy rossz helyre.....Szóltam a pumpásoknak, a dokimnak is, de...
  4. M

    Babázhatok

    Sziasztok! 32 éves vagyok, 27 éve cukorbeteg . Szerintem életem legjobb hemoglobinja - gyermekkorom leszámítva - 7,2 volt. Cukrom kiszámíthatatlan, meglepő, olykor kezelhetetlen, még pumpával is. Már mindkét szememen volt vitrectomia, jelenleg is épp bevérzett az egyik a sok hypótól, emellett...
Oldal tetejére