Legutóbbi tartalom: Netti

  1. N

    mindenkinek

    Nagyon szépen köszönöm! Mindenképpen átgondolom jobban a kérdést. A lányodnak, miután átállították pumpára, jelentősen javultak az értékei?
  2. N

    mindenkinek

    Köszönöm szépen!:)
  3. N

    mindenkinek

    A pumpáról tudnál nekem kicsit mesélni?
  4. N

    mindenkinek

    Bocsi, elkerülte a figyelmem :) Szoktam mérni rendszeresen a cukromat étkezés előtt és után is, csak a profil szót nem hallottam még rá, ezért nem értettem :) Igyekszem ilyen CH mentes ételeket enni, főleg pótvacsira, már csak szigorúan egy kis abonett,és mellé egy kis tojás, hús, virsli...
  5. N

    mindenkinek

    Kedves Krisz! Az orvosomban is felmerült ez a kérdés, viszont én napi 3 étkezéssel nem bírom ki :( Tudom, hogy a korrekció befolyásolja a reggeli eredményt, ezért is szoktam alkalmazni, hogy nem maradjon magas reggelre, de tudom,hogy óvatosan kell, mert leeshet hajnalban :S Amúgy nincs ilyen...
  6. N

    mindenkinek

    Kedves Borka! Köszönöm szépen a válaszodat!:) Szerintem nem sok pótvacsira a 20 g CH-t, éhen halnék, ha nem ennék este rendesen :( Mindenképpen nézetek akkor egy pajzsmirigy működést, meg lehet egy lisztérzékenységet is érdemes lenne. Mire gondolsz profil alatt? Minden nap pontosan ugyan abban...
  7. N

    mindenkinek

    Szia! Köszönöm szépen a választ!:) Én is próbálkoztam a fokozatos emeléssel, mert amikor még Tatabányára jártam orvoshoz, ott a kezdetektől ezt tanították. Felkerültem Pestre a Honvédbe, ott ettől teljesen rosszul lett a dokim, szerinte így is túl vagyok inzulinozva. Nem értem, mert tényleg...
  8. N

    mindenkinek

    Kedves Sándor! Köszönöm szépen a választ!:) 165 cm vagyok,szóval a súlyom teljesen rendben van szerencsére :) Reggelire eszem 40 g CH-t, ebédre 60-at, vacsira 50-et, pótvacsira 20-at. Budapesten lakom, bocsi, ez tényleg kimaradt :) A pajzsmirigyemet mikor utoljára nézték 1-2 éve, akkor még...
  9. N

    mindenkinek

    Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni, mert nagyon el vagyok keseredve. 5 éve vagyok cukorbeteg, és nagyjából tavaly december-január környékén kezdtek magasabb értékeim lenni. Mivel elég kemény vizsgaidőszakom volt az egyetem,és mellette még egy másik fősulin államvizsgáztam is, a...
Oldal tetejére