Legutóbbi tartalom: Norci

  1. N

    Ujjszúró

    lehet, hogy hülyén hangzik, de kb. 10 mp-ig érzem a szúrás után, aztán semmit és nem is látszik semmi... talán mert még kezdő vagyok? Vagy nektek is ilyen?
  2. N

    Ujjszúró

    Egy hete böködöm magam... nem haltam még bele :)
  3. N

    Vércukormérők

    Igen, de ők nem túl fiatalok, a netet alig használják. Ezért gondoltam, hogy én regisztrálok ide.
  4. N

    Vércukormérők

    Azért választottam végül ezt, mert két cukros ismerősöm van és ők is ezt a mérőt használják, azt mondták, hogy még soha nem volt vele problémájuk. Amúgy még ez a Méry érdekelt volna, mert egész jókat olvastam.
  5. N

    Vércukormérők

    Sikerült döntenem, bár a mérővel kapcsolatban nem volt egyszerű, de AccuChek Active-ot vettem.
  6. N

    Vércukormérők

    Köszi szépen, megfogadom a tanácsod! :)
  7. N

    Ujjszúró

    Köszönöm szépen! Na pont emiatt örülök, hogy megtaláltam ezt a weboldalt! Jó olvasni, hogy másnak mennyire vált be :)
  8. N

    Ujjszúró

    Sziasztok, új vagyok, csak tapogatózom. Látom, hogy ezt a Multiclix nevű szúrót ajánljátok... akkor majd megpróbálok ehhez hozzá jutni.
  9. N

    Vércukormérők

    Bocsi, azt elfelejtettem irni, hogy örülök, hogy megtaláltam ezt a fórumot, jó olyanoktól olvasni, akik már sokkal tapasztaltabbak nálam. Igérem, jó tanuló leszek :) Szerintem a héten veszem meg a gépet, aztán megirom nektek.
  10. N

    Vércukormérők

    Sziasztok! Gondoltam veszek itthonra egy házi vércukormérő készüléket. Sok helyről hallottam, hogy egyre több a cukorbetegségben szenvedő. Végig olvastam a fórumot, most már majdnem okos vagyok :) Szóval azt hiszem beszerzem a gépet.
Oldal tetejére