Legutóbbi tartalom: Nyíkos

  1. Nyíkos

    Cukorbeteg gondozó/gondozás

    Sziasztok! Szia Kata, köszönöm kedves soraidat! Röviden a válaszok a kérdéseidre. Igen mindent számolok és irok. Vettem g-os mérleget amely maximum 500g tud mérni pontosan! Általában 05,00kor kelek 06,00-ra az irodámban vagyok (amennyíben nem megyek vidékre) általában heti 1-2 nap vidéken az...
  2. Nyíkos

    Cukorbeteg gondozó/gondozás

    Sziasztok! Csatlakozom az előttem irókhoz, ehhez az eredményhez csak gratulálni lehet. Ez dícséri a jó magatartást az odafigyelést, az Öntörődést. Az eltelt első 2 hét (ekkor derűlt ki a diabetesem) mérési eredményemről szeretnélek benneteket tájékoztatni. -reggeli előtt 6,1 és 7,2 mmol/l...
  3. Nyíkos

    Cukorbeteg gondozó/gondozás

    Köszönöm az elismerő és bíztató szavakat. Egy felnőttnek is elég elfogadni ezt az állapotot nem hogy egy tinédzsernek. Ne híbáztasd magad Somcsika és ne sírj, ne emézd magad meglátod rövid időn belűl Ő is változni fog, kevés még ez a 3 hónap. Szeretettel: Nyíkos
  4. [No title]

    [No title]

  5. Album : nature 520

    Album : nature 520

    Album Images 1
  6. [No title]

    [No title]

  7. Nyíkos

    Cukorbeteg gondozó/gondozás

    Borka! Köszönöm, hogy áthoztad a "helyére" a kezdő írásomat, már volt időm egy kicsit tanulmányozni a Web lapot amit igen jónak tartok, ha ez számit valamit. Még magamról egy-két lényegest. Ahogy olvasgattam a fórumozók régebbi írásait, most már tudom, hogy nekem is miért kelett szemműtétet...
  8. Nyíkos

    Érdekes cikkek, hírek, kísérletek

    Kedves "Zsuzsi" és La-Borka és a többi kedves fórumozó! Köszönöm bíztató szavaitokat. Válaszul röviden Magamról! 1951 08 13-án születtem aktív melós, K+F is foglalkozom közlekedésmérnök vagyok, Nyíregyházán élek. Mindig azt mondogattam "Á - Én nem leszek cukorbajos - megmenekülök! 2010...
  9. Nyíkos

    Érdekes cikkek, hírek, kísérletek

    Új beteg-Új Fórumozó vagyok! Nyíkos névre hallgatok! Ma azaz 2010.02 19-én mondták ki egyértelműen, Ön II cukorbeteg, gyógyszeres. Tudom, hogy öröklődő az állapotom és szép lassan alattomosan fejlődött ki. Letudom győzni de egy vagy több hű komoly baráttal szívesen megosztanám a napi...
Oldal tetejére