Legutóbbi tartalom: Rami

  1. Rami

    Vércukormérők

    Nagyon, nagyon köszönöm! Megyek is reklamálni az orvoshoz:))
  2. Rami

    Vércukormérők

    Sziasztok! Érdeklődnék, hogy most jelen pillanatban egyszerre mennyi tesztcsíkot írhat fel a doki! Egy, két vagy három hónap most mi a szabály?? Én össze vissza kapom a recepteket hiába mondom, hogy kérem 2 hónapra előre az inzulinokkal együtt! És az inzulinokat?? Ezt is 2 hónapra kapom meg...
  3. Rami

    Vércukormérők

    Láttátok a Méry új készülékét?? Méry URIGHT! Tyűha.. és az ára is tyűha! :rohog: Használja már valaki közületek??
  4. Rami

    Vércukormérők

    Timeácska! Micsoda kis sztár csemetéd van!! Gratulálok Mátédnak! Nem semmi milyen elfoglalt emberke, mennyi helyre hívják vendégként, tök jóóó!:hurra: És nagyon köszi az infót a gépről!
  5. Rami

    Vércukormérők

    Köszönöm az infót! Igazából nagyon utálom a Méryt, amit tavaly kaptam a dokitól, mert csipog és idegesít! Van a Mérynek az újabb gépe és azt szerettem volna, de most, hogy láttam ezt a kis one touch mini készüleéket talán szépség szempontjából kellene emelett döntenem! Teljes áron veszem meg a...
  6. Rami

    Vércukormérők

    Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni! Ha új vc mérő készüléket szeretnék vásárólni, akkor új javaslat is kell a diab dokitól vagy csak jelzem a recepteket felíró háziorvossal, hogy gépet váltottam és ahhoz kérem a tesztcsík felírását?! Jaj, nagyon jól néz ki ez a kis mérő (one touch select...
  7. Rami

    Vércukormérők

    Sziasztok! Rég jártam erre, ámbár folyamatosan nyomonkövetem az eseményeket itt a fórumon! Valahogy nem tudtam belépni, aztán a jelszóval volt gondom, végül nagy küzdelem árán ismét sikerült !:hurra: Nekem is tetszik az Accu-Chek Performa Nano és megpróbálom beszerezni, ha valóban mér...
  8. Rami

    Vércukormérők

    Köszönöm az infót! Háát, akkor ilyenem nem lessz :(! Maradnak a ronda mérők!!!
  9. Rami

    Vércukormérők

    Sziasztok! Segítséget vagy tanácsot kérnék! Tetszik az OPTIUM OMEGA vcmérőkészülék a formája miatt! Szebb, mint a Méry :rohog:! Használja valaki, ezt a gépet??? Megbízható? A tesztcsíkjára van támogatás? Igértek valami új kütyüt az év vége fele (eletronika77), lett ebből valami??
  10. Rami

    Vércukormérők

    Sziasztok! "Én is kitöltöttem a kérdőívet!" Tegnap este lefekvés elött mértem a Méryvel 21.4-et mutatott! Aztán rohantam az emeletre a Personallal is mérni, mert ez nekem gyanus volt ,álltalában 10 alatt tartom a cukimat és csak meg kellett volna éreznem a 21.4-et! Megmértem a Personallal is...
  11. Rami

    Babázhatok

    Sziasztok! Nem bírom ki, hogy ne szoljak a magándoki témához! 6 év sikertelen próbálkozás után megismertem egy nagyon fiatal szülész-nőgyógyászt, aki a Sznt Imrében dolgozik és privát rendelője is van! Teherbe estem a segítségével, tudta, hogy diabeteszes vagyok és nem ilyedt meg egyáltalán! A...
  12. Rami

    Babázhatok

    Edelino, Gratulálok a babádhoz! Ahogy kmolli írta a házi dokival meg lehet beszélni más beteg havi adagjának át adását! Nekem sajnos nemet mondott a terhesség alatt, konkrétan csak a 3 doboz csíkot írta fel! Szenyóóó volt! Viszont most váltottam mérőkészüléket és van kb 10 doboz Personal Aktív...
  13. Rami

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    Szia Tímeácska! Igen az tényleg jó, hogy a vizeletben nincs aceton! Utána néztem és az indok, amiért emelkedhet egy csecsemő vc-ra, határtalan!! (vírus, hasnyálm zavar, oltás, ahogy íták már a vashiány, hormon zavar stb..) Tehát találgatni lehet! Szerintem jövő héten csináltass egy teljes...
  14. Rami

    Cukorbetegség csecsemőkorban??!!

    Sziasztok! Kedves Tímeácska! Amikor megszületett Olcsim tavaly márciusban, akkor a kórházban faggattam az orvosokat, majd késöbb a diabetológusomat, aki egyben gyermek diabos is a csecsemők cukiértékeiről! Mindenki, azt mondta, hogy ugyan az a normál érték egy babánál, mint a felnötteknél...
  15. Rami

    Vércukormérők

    Somcsika! Nagyon köszönöm! :hurra: Holnap megyek felíratom az Optimum tesztcsíkotat! A gyógyszertárban pedig megrendelem a vc mérőt! Mégegyszer köszi!
Oldal tetejére