Legutóbbi tartalom: SatraKata

  1. S

    Levemir inzulin

    Minden infot köszönök. Pillanatnyilag ott tartok Levemir ügyben, hogy orvost váltottam. Mivel tényleg a vesém károsodik 50 évnyi diabétesz mellett, már sajnos nem mindegy, hogy hogyan is reagálják le a dolgaimat. Az újonnan választott orvossal egyelőre átnéztük a naplómat, voltak un. Somogyi...
  2. S

    Levemir inzulin

    Nem, kedves Kmolli, nem 2-es vagyok, hanem 50 éve inzulinos, azaz 1-es típusú. Végigjártam még a kristályos, zinkprot-os korszakot, majd megpróbáltuk a Huma-humu inzulinokat is - ezek nem jöttek be, azóta vagyok bizalmatlan! Amikor a doktorok ajánlották az analóg inzulint (Levemirt), a HbA1C-m...
  3. S

    Levemir inzulin

    Köszönöm a figyelmeteket és a válaszokat. Én is valószínűnek tartottam, hogy a saját - az orvosokkal nem minden kritika nélkül együttműködő - diabosként, most mindössze packáznak velem. Hülyének tettettem magam, ahogy óhajtották, és csinálom tovább a dolgom:-) Aztán majdcsak lesz valahogy...:-)
  4. S

    Levemir inzulin

    Levemir Üdvözlet Mindenkinek! Engem az érdekelne, hogy milyen jogi/törvényi:o akadálya van annak, hogy egy hosszú ideje (közel 50 éve) inzulinfüggő cukorbetegnek analóg inzulint adjanak. Nevezetesen a szakorvosok egy-két éve ajánlgatják a Levemirt, eddig nem éltem vele, mert viszonylag jól...
Oldal tetejére