Legutóbbi tartalom: szalmane

  1. S

    Vércukormérők

    De nem ám!! olyan szuper akciók, mint az Accu-Chek mérőkre, sehol máshol nincs. Én most vettem karácsony előtt magamnak és nagyon meg vagyok vele elégedve
  2. S

    Vércukormérők

    Kedves Kriszti! Köszönöm a válaszát. Az árakat illetően én is úgy láttam, hogy nincs eltérés. Bár az Accu Chek volt, ahol drágább volt. Viszont a weboldalukon kedvező áron kapható. Szóval már az ár is mellette szól. Egyelőre kipróbálom, majd ha ez elromlik, tesztelek egy másik márkát, Dcontot...
  3. S

    Vércukormérők

    Kedves Sándor! Nagyon köszönöm, hogy elküldte nekem a véleményét. Így legalább már nemcsak az Accu Chek melletti érvekkel találkozom. Találkoztam én is olyan gyógyszertárral, ahol a csík ára ekörül volt, de a vercukormeres.hu oldalon tényleg csak 2900 Ft. Persze a webes rendelés nem annyira...
  4. S

    Vércukormérők

    Kedves Cseke Józsefné! Csak ismételni tudom magam. Önnek is köszönöm. Ki is próbálom az Accu Cheket. Meg is írom a Jézuskának. :) Köszönöm: Anna
  5. S

    Vércukormérők

    Kedves Kiss László! Én már az Accu Chek-re szavazok. Meggyőzött néhány fórumtársunk. Talán a Dcont lesz a következő. majd beszámolok a tapasztalataimról, ha érdekli. Üdv: Anna
  6. S

    Vércukormérők

    Kedves Kiss-Takács Kata! Nagyon köszönöm a segítséget és az információkat. Az oldal, amit küldött azért is nagyon hasznos, mert közben kérdezgettem néhány gyógyszertárban is, és volt ahol a vércukormérő drágább volt. Most már biztos, hogy kipróbálom. lehet, hogy kérek egyet a családomtól...
  7. S

    Vércukormérők

    Kedves fórumozók! Végre, hogy eltaláltam ide. Segítséget szeretnék kérni a következő témában. Érdemes-e Accu-Chek-re váltanom? Nem vagyok jogosult a tesztcsík támogatásra, így nálam az Accu Chek Active is szóba jöhet, és mivel sok jót hallottam róla (főleg a szomszédasszonyoktól) De szeretném...
Oldal tetejére