Legutóbbi tartalom: szsmelinda

  1. S

    Penes problémák

    Én is át lettem állítva lantus-apidra kettősre.Előretöltött tollakat kapok mindig,és a novopen 4-eket pedig szépen eltettem.Ez ugyanannyiba kerül,mint a patron,de nem kell vele vackolódni.:cool:
  2. S

    Cukorbeteg gondozó/gondozás

    Én meg vagyok elégedve a diabgondozással. Amikor még csak gyógyszeres voltam,akkor 3 havonta kellett járnom ellenőrzésre+ laborba,ahol mindent néztek.Bár amikor kezdtem kicsit furcsa volt.Dolgoztam éppen,és begörcsölt a vesém közben,így mentővel bevittek a kórházba,ahol kiderült,hogy 18 a...
  3. S

    Segítség, cukorbeteg lettem!!

    Amikor betanítottak tűt szúrni,akkor én voltam az első a rendelőben,aki beszúrta,de az csak tű volt. És nem volt ott orvos,csak az aszisztens,és még 7 beteg rajtam kívül.Persze mindenki parázott ezerrel,de hát ott mégsem mutathattam,hogy én is. De itthon este inzulinnal töltve már más volt a...
  4. S

    Segítség, cukorbeteg lettem!!

    Akkor én leköröztelek, 42 percet szemeztem vele. Úristen,hogy ez milyen nevetségesen hangzik most,mindjárt el is ásom magam:rohog:
  5. S

    Segítség, cukorbeteg lettem!!

    Köszönöm szépen a bíztatást,nagyon kedves vagy;) Egyenlőre még nagyon félelmetes dolognak tűnik nekem ez az inzulinozás, mert egyáltalán nem érzem biztosnak magam,sőt minden beadás után 10 percig remeg a kezem,és hálát adok érte,hogy sikerült:D Szóval küzdök erősen.És nem a tűtől félek,nem is...
  6. S

    Segítség, cukorbeteg lettem!!

    24-én megyek vissza a dokimhoz,majd meglátjuk mit mond,addig még emelnem kell a lantuson is.Pedig hogy bíztam benne,hogy elég lesz.:( Azt már tudom,hogy a stresszre nekem nagyon felmegy a cukim villámgyorsan.De hát fő a nyugalom:D
  7. S

    Segítség, cukorbeteg lettem!!

    Sziasztok! Örülök, hogy rátok találtam. Végigolvastam a fórumot, és nagyon sokat okosodtam. 2004 óta vagyok diabos. Kezdtem diétával,aztán gyógyszer,és 15 napja inzulinos lettem. Pontosabban 2x 1000 meforal, és mellé lantus, amit most még most állítunk be, eddig még nem sok sikerrel. 160...
Oldal tetejére