Legutóbbi tartalom: vili79

  1. V

    Vércukormérők

    Érdekes ez az új tag státusz, vagy öt tíz évvel ezelőtti jelszómmal és nickemmel léptem be ide:)))
  2. V

    Vércukormérők

    Accu-Chek :) a hányinger! Főleg a codkártya miatt amit ha elveszítesz dobhatod a készüléked. én a Magyar a méltatlanul hátrasorolt Dkontokra szavazok. a legmegbízhatóbb !!! Terveztem vagy két évvel ezelőtt egy összemérést, megvágva a you-n. accu,mery,dkont. Sajnos a nagy Accu-Chek bedta a...
  3. V

    Vércukormérők

    Accu check
  4. V

    Vércukormérők

    Köszönöm a választ. Régebben mintha (talán Vigh Kata?)valaki kipróbálta volna egy másik készülékkel ezt a tesztcsíkot? Accu check elődjével? Igaz, jó pár éve lehetett már.
  5. V

    Vércukormérők

    tiszteletem a hölgyeknek és az uraknak! azt szeretném megkérdezni, hogy az optimum tesztcsíkot melyik készülékek használják?
  6. V

    Vércukormérők

    szia vighkata!hogy van most a kiadható tesztcsík mennyiség? dcont partnerem van és az optimumot használom. esetleg van valami info, link az oep honlapról? ha egyáltalán így hívják még.
  7. V

    Vércukormérők

    Azt szeretném megtudni milyen vércukormérőkbe jó még az Optimum tesztcsík, a Dcont Personal Optimum, Dcont Personal Optimum Plusz, és a Dcont Partneren kívül. A hozzáértő válaszadók fáradozásait előre is köszönöm, üdvözlettel: vili79
  8. V

    Vércukormérők

    Keresek olyan Magyarországon forgalmazott gépet ami kezeli a breeze 2 tesztcsíkot, illetve tesztcsíktárat.
  9. V

    Vércukormérők

    A Partner előnyei a Cabrioval szemben a heted annyi minta mennyiség. Ennek következtében jóval kisebb sebet lehet, kell ejteni. A mintavétel sajátossága miatt lehetőség van alternatív vérvételi helyekre, vagyis a tenyér, alkar stb. A gép a tesztcsík behelyezésekor bekapcsol, a mérés után egy...
  10. V

    Vércukormérők

    Győr-Sopron megyében a győri diabétesz gondozóban cseréli a Cabriót Partnerre, 2'000Ft ellenében a cég megbízottja. Ezért a közelben élőknek nem szükséges a postaköltség, vagy a 11. kerületbe utazás.
Oldal tetejére