Legutóbbi tartalom: Zsu77

  1. Zsu77

    Paleolit táplálkozás

    Ok,köszönöm,azt hittem nekem sikerült idebénázni,de akkor ok!:-)
  2. Zsu77

    Paleolit táplálkozás

    OFF A hírdetések nem tudom,hogy mit csinálnak ott,megpróbáltam kiszerkeszteni,nem sikerült.Ezügyben szívesen fogadnék némi technikai segítséget. OFF
  3. Zsu77

    Paleolit táplálkozás

    Szendi Gábor számkivetett,ám mégis csupán csak egy PSZICHOLÓGUS,ám velejéig érdekember szerint a tej méreg. "Véd a tej a diabétesz ellen(...) A Harvard Medical School kutatóinak vizsgálata kimutatta, hogy azok, akiknek magas a transz-palmitolajsav szintje, 60%-kal kisebb kockázattal lesznek...
  4. Zsu77

    Paleolit táplálkozás

    Rendben,visszavonom,amit mondtam,téves információ volt. Nyílván,teljesen logikus.Megkérlek,hogy olvass vissza,hogy mit írtam,hiszen mindig igyekeztem kihangsúlyozni,hogy ellenjavallat híján. Egyben köszönöm,hogy megosztottad velem a tapasztalatod. Vita nézőpontjában nyílván két különböző...
  5. Zsu77

    Paleolit táplálkozás

    A tej egyéb "lehetőségei": "A sokféle eredmény közül azok a legígéretesebbek, amelyek arra utalnak, hogy a hasmenéses és a gyulladásos bélbetegségek megelőzésében és kezelésében szerepük lehet a probiotikus mikroorganizmusoknak. Megfigyelték, hogy a rotavírus okozta fertőzések esetén csökkent...
  6. Zsu77

    Paleolit táplálkozás

    A növényekről: "Az ásványi anyagok 1-2% közötti koncentrációban találhatók a zöldségfélék szöveteiben. A kálium, a nátrium, a kalcium a magnézium, a foszfor és számos nyomelem forrásai."
  7. Zsu77

    Paleolit táplálkozás

    A tehéntej literenként átlagosan 7g ásványi anyagot tartalmaz. A makroelemek közül a magnézium kb. egyharmada, míg a kalcium és a foszfor 20%-a kalcium-kazeinát-komplex formában a kazeinhez kötődik. A szervezet a kalciumot ebben a fehérjéhez kötött formában tudja a legkönnyebben hasznosítani,*...
  8. Zsu77

    Paleolit táplálkozás

    Idézet: "A McMaster Egyetem kutatói szerint a fizikailag aktív gyerekekkel tejet kell itatni, mert ez hatékonyabban véd a kiszáradástól, mint a sportitalok vagy víz.[...] "A tej jobb a sportitaloknál és a víznél, mert egyszerre forrása a kiváló minőségű fehérjének, a szénhidrátoknak, a...
  9. Zsu77

    Paleolit táplálkozás

    Ugyanakkor milyen irányba folynak próbálkozások… „A Ghent Egyetem kutatói a holland Akadémiai Orvosi Központ kutatóival karöltve egy új lehetőséget fedeztek fel az allergiás vagy auto-immun betegségek kezelésére. Az új módszer kulcsa az allergének (allergiát okozó anyagok) illetve...
  10. Zsu77

    Paleolit táplálkozás

    Van itt egy tanulmány,(a link csak az absztraktja)amely összefüggést feszeget a tejfogyasztás és a megnövekedett váladéktermelés között.A tejnek egy bizonyos komponensének származéka ugyanolyan folyamatokat indít el,mint amit egy fertőzés is képes megtenni.Noha a megfigyelések csak in vitro...
  11. Zsu77

    Paleolit táplálkozás

    „Az osteoporosis bázisterápiája: A napi kalciumbevitel minimumigénye 800-1200mg gyermekkorban, 1200-1500mg serdülőkorban, 1000mg felnőttkorban, azonban menopauza tájékán megnövekszik 1000-1500mg-ra. Ha a hazai adatokat nézzük, akkor egy átlagos magyar 400-600mg kalciumot visz be a szervezetébe...
  12. Zsu77

    Paleolit táplálkozás

    Nézd,én is tudom,hogy mérges vagyok,érzem.Nyílván oka is van.Ezért megkérlek,hogy ítéld meg,ha gondolod,a legelső hsz-m,örülnék neki. Én már eddig is szerettem volna érveket hallani,ám ledegradáláson kívül mást nem kaptam.Ekkora szörnyű lenne az indító hsz-m?Nem hinném...De ha igen,írd meg...
  13. Zsu77

    Paleolit táplálkozás

    Felőlem...töröld!A tagságommal együtt,látom megy az másoknál is. Persze le is írhatnád,hogy miként kell használni a paleolit topikot,mert ez,amit gondoltam,nem jó: 1.X állít valamit 2.Én úgy gondolom nem úgy van,elmondom miért 3.X erre hoz érvet,megindokolja 4.Én hozok más érvet indokkal...
  14. Zsu77

    Paleolit táplálkozás

    "nehogymár te oktass ki arról, hogy milyen hangnemben írok neked. Csak utánad mentem..." A legelső hsz-m minden rossz vonatkozását idézd!Ugyanis az arra való válaszod nem épp szüzleányi... Az a szó,hogy fertőzés,a normális címkézés melyik részét képezi?Akkor aki egyetért veled,az nem...
  15. Zsu77

    Paleolit táplálkozás

    http://www.mttt.hu/portal/downloads/tanulm/2_VargaZs_zolds_tapanyagai.pdf
Oldal tetejére