Babázhatok

gajdi8

Tag
Amúgy elég gáz, ha valaki nem veszi észre, hogy valószínűleg nem véletlenül nem írok Neki..., ennek ellenére reflektálja elég érdekes" módon a hozzászólásaimat. Miért is???? Hivatlan prókátor.......etc. Nem azzal van a baj, ha valaki dícséri a saját orvosát, de miért kell másokat ledegradálni...nos??? Érdekes egy mentalitás...vannak emberek akik sohsem tanulnak dolgokból.... Bezzeg Molli amikor gratuláltam a szülésedhez egy köszi válaszra sem méltattál, de ahogy valamibe kötözködhetsz ott vagy az első sorban:):):)
 

kmolli

Moderátor
Fórumvezető
Bezzeg Molli amikor gratuláltam a szülésedhez egy köszi válaszra sem méltattál, de ahogy valamibe kötözködhetsz ott vagy az első sorban:):):)
Elég volt Ildi. Fejezd be. Nem sokan bántottak meg így, mint most te, őszintén remélem, hogy kimoderál valaki, én nem érzem erre jogosultnak magam ebben a helyzetben.
 
Sziasztok, azt szeretném kérdezni hogy ti hol rendeztétek ezt a plussz tesztcsikot mert én is szeretném elrendezni mert elégsokat mérünk mostanába .Honnét kell nyomtatványt kérni légyszi segitsetek köszönöm.
 

kmolli

Moderátor
Fórumvezető
Ne haragudjatok lányok, de ha veletek személyeskedik ok nélkül valaki, ti nem védenétek meg magatokat? Vagy, ha látjátok, hogy nagyon rosszul értelmez valaki valamit, amit sokan olvasnak és sokan félreértelmezhetik, nem javítanátok ki? Ezért is dorgálás jár? Na mindegy, ne féljetek, nem fogok vitát szítani, feladtam. Aki akar, legyen terhes napi 5xi actrapiddal és egyen órára megkötve, nem fogok többet ebbe beleszólni, le is szedem az email értesítést erről a topikról. Aki szeretne tőlem kérdezni, annak priviben válaszolok, a topikot nem fogom olvasni.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
És kedves Molli, sajnos vannak még "értetlenek" itt a fórumon, úgy tűnik akik nem rohannak a Thaiszhoz azért mert Te azt szeretnéd. Ja és látod ..ezek szerint a Wudi doktornő régen nem vállalta a terhesgondozást...Gretta hozzászólása alapján...biztos azért mert felelősségteljes volt! De biztos a Thaisz így született, hogy rögtön orvossá avanzsált??? Mert lassan már az derül ki, hogy az nem is lehet felelősségteljes ember, aki nem hozzá jár terhesen...na látod én meg nem tudnék a tükörbe nézni, ha bevállalnék valamit, ami még nem hivatalos és baja lnne a gyerkőcömnek...Ez van. Én maradok inkább a "maradi" doktornőm "maradi pumpájánál"...ami ugye a legkorszerűbb kezelés.

Látom azért a sok probléma ellenére is megvan a kioktató stílus.....

Bocs, de nekem itt ezzel az egésszel az a bajom, hogy tele van bántó és sértő személyeskedéssel. Nem működött a privát? hát kikürtöljük a nyilvános fórumon is! És még ez sem elég sértő és bántó, hát akkor keverjük még bele a fórum tagjait is, mint "értetleneket"? Pedig nekem nem úgy tűnik, hogy fórum értetlen emberek halmazából állna. Ja és nem érzek kioktató stílust, annál inkább a sajnálatos "önvédelmet" a kiforgatott szavak miatt.
Megint dejavu-m van.
 

tímeácska

Őstag
Ne haragudjatok lányok, de ha veletek személyeskedik ok nélkül valaki, ti nem védenétek meg magatokat? Vagy, ha látjátok, hogy nagyon rosszul értelmez valaki valamit, amit sokan olvasnak és sokan félreértelmezhetik, nem javítanátok ki? Ezért is dorgálás jár? Na mindegy, ne féljetek, nem fogok vitát szítani, feladtam. Aki akar, legyen terhes napi 5xi actrapiddal és egyen órára megkötve, nem fogok többet ebbe beleszólni, le is szedem az email értesítést erről a topikról. Aki szeretne tőlem kérdezni, annak priviben válaszolok, a topikot nem fogom olvasni.

Nem tudom, de ezt nekem is címezted?
Nekem igazság szerint semmi problémám azzal, ha Valaki próbálja a Másikat meggyőzni a maga igazáról (úgy nagy általánosságban írom!), mert ha a másik nem vevő rá, hát, akkor nem vevő rá... Ennyi! És ez oda-vissza érvényes!
Egyébként, én kifejezetten szeretem, ha az emberek kiállnak saját igazuk mellett, mert az pozitív dolog, ha valaki nem engedi magát "irányítani", "befolyásolni". És itt úgy érzem, megint hangsúlyoznom kell, hogy ÚGY NAGY ÁLTALÁNOSSÁGBAN ÍROK MOST, NEM A KONKRÉT ELŐZMÉNYEKRE REAGÁLOK!!!
 

tímeácska

Őstag
Kata! Ne legyen dejavu-d!;-)

Szerintem 1 megoldás van: mély levegő beee- kiii- beee- kiii! ;-)
Nem lesz itt semmi probléma, mert tudom, hogy mind a 2 "témában érintett" elég intelligens ahhoz, hogy megértsék, semmi értelme folytatni a "vitatkozást", avagy az adott témában folytatni az "eszmecserét"!

Megkérnék minden kedves Fórumozót, hogy ne folytassuk Mi sem az "eszmecserét", azaz, ne szítsuk esetlegesen a "tüzet" az adott témával kapcsolatos hozzáfűzéseinkkel! Szerintem, ez elég egyértelmű, mire is gondolok! Hagyjuk, hadd hűljön egy kicsit az a leves, hogy ne égesse a szánkat, mert a csak meleg, ámde nem forró leves sokkal finomabb!;-) Hátha így más is merít belőle egy nagykanállal!;-) Mert közösen enni a levesből sokkal, de sokkal finomabb!;-)
 

kmolli

Moderátor
Fórumvezető
Nem tudom, de ezt nekem is címezted?
Nekem igazság szerint semmi problémám azzal, ha Valaki próbálja a Másikat meggyőzni a maga igazáról (úgy nagy általánosságban írom!), mert ha a másik nem vevő rá, hát, akkor nem vevő rá... Ennyi! És ez oda-vissza érvényes!
Egyébként, én kifejezetten szeretem, ha az emberek kiállnak saját igazuk mellett, mert az pozitív dolog, ha valaki nem engedi magát "irányítani", "befolyásolni". És itt úgy érzem, megint hangsúlyoznom kell, hogy ÚGY NAGY ÁLTALÁNOSSÁGBAN ÍROK MOST, NEM A KONKRÉT ELŐZMÉNYEKRE REAGÁLOK!!!
Ja, bocs Timi, Oriskának akartam írni, de neki sem bántóan ám, Orsi, ugye nem úgy értetted? :) Csak fáradok, nem az első eset, hogy azért bánt valaki, azért személyeskedik velem valaki, mert kitartok a véleményem mellett és asszem kezdek türelmetlen lenni. Amúgy Timi, tök egyetértek veled! Csakhát sajna, ha személyeskednek velem, nehez tudom szó nélkül hagyni, pedig kéne, tudom...
 

gajdi8

Tag
Megy a hasi légzés:)! Azt azonban tényleg nem látom, hogy melyik hozzászólásomban mondtam, hogy a terhes dibosok a Wudi dokinőhöz menjenek??? Én ilyet nem látok sehol....viszont azt nem tudtam, hogy nem dícsérhetem, ha nekem bevállt, ráadásul Zsuzsnak írtam....! Én nem vitatkozom, csak már nem ez az első eset, amikor próbálta Molli úgy feltüntetni, mintha nem fognám fel amit ír.....! Én kikérem az emberek tanácsát és ha nem azonos a véleményünk, akkor nem próbálom beléjük beszélni, hogy nem értik amiket mondok.. És sem itt sem máshol nem akarom a "terepedet" elvenni Molli....elég szomorú, hogy terepről beszélünk, azt hittem ez egy fórum ahol mindenki elmondhatja a saját tapasztalatait és kikérheti mások véleményét (mint ahogy én is kértem a szerelékcserénél is), tehát hogy segítük 1mást és nem azt bizonygatni, hogy ki tud többet a cukorról..ez nem verseny ez egy hajó amiben közösen kellene evezni..szerintem
 

gajdi8

Tag
árral szemben amúgy is sokkal rosszabb..és nehezebb is. Szerintem megleszünk egyás mellett is Molli, ígérem, mint ahogy hosszú ideje nem tettem, továbbra sem fogok egy szót sem szólni Hozzád (mintha nem is lennénk tudod), de ugyanezt várom én is el, pláne ha nem írok hülyeséget, csak aki nekem segít azt dícsérem
 

tímeácska

Őstag
Ja, bocs Timi, Oriskának akartam írni, de neki sem bántóan ám, Orsi, ugye nem úgy értetted? :) Csak fáradok, nem az első eset, hogy azért bánt valaki, azért személyeskedik velem valaki, mert kitartok a véleményem mellett és asszem kezdek türelmetlen lenni. Amúgy Timi, tök egyetértek veled! Csakhát sajna, ha személyeskednek velem, nehez tudom szó nélkül hagyni, pedig kéne, tudom...

Tudom, hogy fáradt vagy, megértelek! Hasonló cipellőben járunk (mint oly' sokszor már...) (itt eü. problémákra gondolok -Mollinál a gyerkőc problémás, nálam meg én saját magam...-!)...
Mély levegő beszííív... kifúúúj!;)
Nos, és akkor most jöjjön, ami jön...:rolleyes:

Gajdi!
Csak, hogy lásd, NEM ellened vagyunk -nem a személyed ellen!!!:
Mollival réges-régen :)rolleyes:) nekünk is volt itt a fórumon határozottan nem egyetértésünk... Jól kiállt mindegyikőnk a saját maga vélt, vagy valós, avagy valósnak vélt igaza mellett... De személyeskedésbe nem mentünk át! Igaz, szócsaták voltak, próbáltuk egymást elég rendesen meggyőzni, ide-oda röpködtek a labdák, ki-ki le is csapta, de sikerült megegyeznünk abban, hogy ki így, ki úgy látja a dolgokat, semmi értelme nincs a továbbiakban az adott témáról többet vitázni, mert nem biztos, hogy jó vége lett volna... Sokkal fontosabbnak találtuk egy közös nevezőre jutás lehetőségét kieszközölni, úgy, hogy senkinek ne legyen a végén rossz szájíze! Ugyanis, ennek aztán végképp semmi, de semmi értelme nem lett volna! És lezártuk a témát, már el is felejtettük... Biztos vagyok benne, hogy Mollinak is, meg nekem is volt olyan érzésem, hogy egymás "ellenségei" vagyunk!;) (De hülyeség volt az egész!:rolleyes:) Aztán rájöttünk, hogy a csudákat! Csak mások vagyunk, ilyen egyszerű ez az egész! És micsoda szerencse, hogy azok vagyunk! Mindannyian! Akkor tök uncsi lenne ide firkálni! Én pl. tök utálnék állandóan magamfajtával csevegni, meg mindig egyetérteni mindenben magammal... Bár, ez azért most sem így van...:cool: Szoktunk veszekedni magammal!:mrgreen:

Molli!
Mint írtad, igen, meg kell tanulnod, vagyis, el kell fogadnod, hogy nem mindenki ért Veled egyet. De ezzel sincs semmi baj!;-) Csak nyugodtan, higgadtan tudomásul kell venni!;-) (Ugye, nem voltam bántó?! Nem akartam az lenni... Ha mégis, akkor elnézést kérek!)

Molliról azt azért tudni kell, hogy CSAKIS a jót, vagyis, a legjobbat akarja Mindenkinek! Ezt tényként le merem írni! (És ez most itt nem a nyali-nyali! Az nem én vagyok, aki belaffant!) Nagyon sokat tud a diabról, és a diabos kezelésről is, ami igen dicséretes! Tudom, hogy amit ír, jóindulatból, segítő szándékkal írja! És tapasztalat is van bőven mögötte, mint még oly' sokaknak szintén!

Erről az egész jó orvos/nem jó orvosról:
Mi is "elfogyasztottunk" párat...:oops:
És biztos, hogy a nagy számok törvénye, hogy jártunk már olyan orvosnál, ami sokaknak, vagy a legtöbb betegnek szimpatikus volt, csak éppen nekem nem...:oops: Nos, engem sem lehetett volna arról meggyőzni, hogy márpedig nagyon szimpi... Nekem nem, és kész! De ugyan akkor tiszteletben tartottam azt is, hogy másnak pedig az orvok netovábbja... Hát, kinek a pap, kinek a papné...:rolleyes:
Igen, én a mostani diab. kezelő teamunkkal 100%-ig elégedett vagyok... De ha Valaki azt írná, hogy na, Nekik aztán a büdös életben nem kellene ilyen orvos (lehet, hogy egyébként van ilyen is!), akkor néznék egy nagyot, mondjuk így: :shock:, legfeljebb megkérdezném, hogy ugyan miben nem egyezett a nézetük, oszt ennyi! Ugyanis, jártam már fordított helyzetben!
És én azt mondom, Mindenkinek az a legjobb orvos, akiben teljes mértékig, és feltételek nélkül megbízik! Ő, és nem a nagy átlag! Mindenkinek az a legjobb kezelőorvos, és hely, ahol, és akinél biztonságban érzi magát! Ő, és nem a nagy átlag!


Nos, én azt javaslom, kerüljön törlésre az, ami egyik-másik félnek esetleg nem tetszik, és mehet tovább minden úgy, ahogy volt (Törlésnél az érintett/említett orvosok megemlítésére gondolok... Többek között)
Gajdi! Írd meg nekem priviben azoknak a hozzászólásoknak a számát, amit nem szeretnél, hogy esetlegesen maradjanak...(ha van ilyen!) Ugye, Molli beleegyezel abba, hogy esetlegesen ezekben a törlésre "szoruló" üzikben a Te hsz.-eid is benne legyenek. Vagyis, Gajdi ha kéri, törölhessem?!
 

tímeácska

Őstag
Sziasztok, azt szeretném kérdezni hogy ti hol rendeztétek ezt a plussz tesztcsikot mert én is szeretném elrendezni mert elégsokat mérünk mostanába .Honnét kell nyomtatványt kérni légyszi segitsetek köszönöm.

Inkább ebben segítsünk kis nyuszinak! Észre sem vesszük szegény, úgy el vagyunk... Szóval, helpet kérünk!;-)

Nekem sajna nincs ilyenben tapasztalatom... Bár, nekünk sem elég a 3-3 doboz stix...:rolleyes:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Az OEP (vagy MEP) felé kell egyedi méltányossági kérelmet írni, amit vagy elfogadnak, vagy elutasítanak. A MEP-ek címét és telefonszámát fel tudom rakni a fórumra, ha szükséges. Sajna az a tapasztalat, hogy inkább elutasítják, ha pedig engedélyezik, akkor az mindig meg kell újítani, szóval nem egyszerű eset.
 
Oldal tetejére