Bazáár! (adok, veszek, cserélek)

Milyen géped van?


  • Összes szavazó
    86

kpzs

Új tag
Bayer Ascensia Esprit2

Sziasztok!

A fenti készülékhez (Bayer Ascensia Esprit2) keresnék kábelt, aminek a segítségével a számítógépre lehet tölteni az adatokat.
Privát üzit kérek, ha valaki tud ilyet adni, kölcsönözni, vagy akár csak a csatlakozókiosztást (és, hogy hol lehet a spéci csatlakozót megtalálni hozzá...).

Köszi.
kpzs
 

bogácsa

Új tag
innovo pent keresek!
dániában még forgalomban van...igy ha ott van ismeretsége valakinek , akkor keressen meg!

a sikerességem valószínűsége :0,00000000001 , de megpróbáltam! :D
 

kmolli

Moderátor
Fórumvezető
bogácsa írta:
innovo pent keresek!
dániában még forgalomban van...igy ha ott van ismeretsége valakinek , akkor keressen meg!

a sikerességem valószínűsége :0,00000000001 , de megpróbáltam! :D

A kissé időhiányos napjaim miatt csak most olvastam el ezt! Ha Dánia, akkor miért nem egyből nekem írtál? :wink: Megkérdezem a munkatársamat, hogy még kint van-e, ha igen, akkor megkérdezem, hogy venne-e egy ilyet a patikában, ha még aktuális....
 

bogácsa

Új tag
kmolli írta:
bogácsa írta:
innovo pent keresek!
dániában még forgalomban van...igy ha ott van ismeretsége valakinek , akkor keressen meg!

a sikerességem valószínűsége :0,00000000001 , de megpróbáltam! :D

A kissé időhiányos napjaim miatt csak most olvastam el ezt! Ha Dánia, akkor miért nem egyből nekem írtál? :wink: Megkérdezem a munkatársamat, hogy még kint van-e, ha igen, akkor megkérdezem, hogy venne-e egy ilyet a patikában, ha még aktuális....

tegnap mentem az új innovómért! :D
erőszakoskodnom kellett+szerencse!!!
majd megirom h sikerült%!!! 8)
 

kpzs

Új tag
Sziasztok!
Szükségem lenne egy Bayer Esprit2 típusú mérőre (kompletten, a hozzá tartozó szúróval). Magyarországon sajnos már nem forgalmazzák. Ha tud valaki eladót, vagy fellelhetőséget, kérem szóljon. Köszönöm szépen.
 

bogácsa

Új tag
Szia Bogácsa!
Szükséged van még Innovo-ra? Ha igen, nekem van...:), és küldeni is tudok, ha gondolod! ;)

szia!

köszi, nagyon aranyos vagy. azonban sikerült nekem is nagy harcok árán szereznem egy innovót a gyártótól.
ráadásul azóta én is pumpás lettem, szóval itthon van tartalékban.

köszi h gondoltál rám!
 

Beno

Új tag
Hello!
D-Cont Personalhoz keresekkábelt ill. programot, amivel számítógépre vihetem az adatokat. Tudnátok segíteni?
Köszi!
 
Hello!
D-Cont Personalhoz keresekkábelt ill. programot, amivel számítógépre vihetem az adatokat. Tudnátok segíteni?
Köszi!
A D Cont Personal vércukormérőhöz a 77 Elektronikánál (A Fehérvári út és a Hengermalom út sarkánál, a Haranglábnál) kapható a LiteLink elnevezésű infravörös csatoló, amelynek segítségével a mért adatokat USB porton keresztül a számítógépbe vihetjük. A készülékhez csatolt program elvégzi az adatok feldolgozását is. Lehetőség van, további feldolgozás céljából, az adatok táblázatban történő elmentésére. A további adatfeldolgozásra azonban egyéni programot kell használni.
Ha a diabetológiai rendelőnek van ilyen IR csatolója, az adatátvitelt ott kell elvégezni, úgy nem kell minden betegnek a csatolóval rendelkeznie.
Ha még nem szavaztál a D Contra és azt használod, kérlek tedd meg!
 

Beno

Új tag
Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek! Nekem olyan felesleges macerának tűnik a mai világban a kezelési napló kitöltése. Ezen kívül szeretem a grafikonokat, szerintem többet mutatnak.
Szavaztam, az volt az első dolgom!
 

Beatty

Új tag
A D-Cont Personal mérőről csak annyit, h tegnap reggel rám hozta a frászt! Ha nem vagyok észnél, akkor nagyobb bajt is csinálhattam volna!!! Uis reggeli méréskor 1,6!!!! -ot mutatott. (természetesen kézmosás + szárazra törölve) Szerencsére van 1 Accu Chekem is az már jó eredményt mutatott (3,4) De ha elfogadom az 1,6-ot, és elkezdek rá enni, akkor úgy elszállt volna a cuki, hogy csak na! (nagyon kell vigyáznom ilyenkor, mert elég hamar felmegy pl. a tej hatására, onnét pedig elég nehéz visszahozni :-( )
Szóval így jártam.
 

tucsi23

Új tag
Sziaztok!Én még csak most regisztráltam,nem tudom hogy mennek itt a dolgok,de nekem Personal cukorméröm van,most már két éve de nekem sem mér mindig pontosan,sőt egyszer már ki is kellett cseréltetnem a gépet,mert mindig rossz volt.Sajnos én elég sokszor mérem a cukromat,ezért mindig kevés a tesztcsíkom.Ti hogy vagytok vele?
 

tucsi23

Új tag
ha kellene valami, ha van valamid ami neked felesleges...
segítsünk egymásnak ahol tudunk!
Sziasztok!Én nagyon sokszor mérem a vércukorszintemet,ezért nagy sgítség lenne havalakitől tudnék venni tesztcsíkot,aki nem méri olyan sűrűn.E-mail címem:tucsi23@freemail.hu
Előre is köszönöm
 
H

hypohonder

Vendég
Kedves Fórumozók, eladásra felajánlanék 1 db Accu Chek Active vércukormérőt és 1 db SmartPix-et, mindkettő bontatlan, originál csomagolásban, használati utasítással és jótállási jeggyel együtt. Gondolom mindenki tudja, hogy mi az a SmartPix - az ACA vércukormérő adatait rajta keresztül számítógépre lehet vinni, kinyomtatni, nem kell naplót írni, stb. Bizonyos inzulinpumpák adatait is ugyanígy számtangépre viszi és különböző értékelhető formátumban hozza le.
 

Vick

Új tag
Sziaztok!Én még csak most regisztráltam,nem tudom hogy mennek itt a dolgok,de nekem Personal cukorméröm van,most már két éve de nekem sem mér mindig pontosan,sőt egyszer már ki is kellett cseréltetnem a gépet,mert mindig rossz volt.Sajnos én elég sokszor mérem a cukromat,ezért mindig kevés a tesztcsíkom.Ti hogy vagytok vele?

A Personal gépet ajánlott évente bevizsgáltatni a Gyártónál, akár van valami hibája a gépnek akár nincs. Beküldhető postán vagy bevihető személyesen is.
Ha postán külditek akkor ajánlott levélként, "bubis" boritékban érdemes feladni, kísérőlevéllel melyben leírjátok az esetleges hibákat - ha nincs panasz azt is jó megemlíteni. Kb 2 - 3 hét alatt visszaküldik (attól függ mennyi a munkájuk).
Ha személyesen viszitek rögtön megnézik, megvárható, 0,5 - 1 óra alatt elkészül.

Nagyon kedves, közvetlen emberek. Csak bátran! :)

Mi nemrég jártunk náluk. Le volt törve a gép elemtartó fedele. Kicserélték pár forintért, új elemet raktak bele és bevizsgálták. Beírták, bepecsételtek a kiskönyvébe is.

Cím: 77 Elektronika Kft. 1116 Bp, Fehérvári út 98. tel: 1-206-1480, 1-206-1481
 
Oldal tetejére