Ünnepeljünk!

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Sidike, hogy az ördög vasvellája vágja meg, csak nem elvitte a mi jégkorszaki szakinkat? Vagy tán megint fodrásznál voltál, és mögborult a kék szőrfestő kézi készélükéke annak fiagrónak?
Te, nem félöl, hogy én belédhabarodom magamat?
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Kirájjány?! Neeeem, nagyonis rémísztő, gonosz örgögfióka, aki se nem rémiszt se nem hajmereszt :D Még a wellness szalonban is szétfutottak tőlem. Bizomány!
Ugyanmán kirájjány, hát miből gondolod, hogy te voltál ilyen hatással rájuk, csak a napi futóedzésüket teljesítették. Egy ilyen csoda kék maskara nekik hátrakötött kézzel, bekötött szemmel vizsgafeladat.
 

dg

Őstag
Boldog szülinapot, Tekenyős!

 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Úgy illő, hogy én is megvendégeljelek benneteket, gyümölcstálra gondoltam.
Eccer csak ideérek vele.
 

Csatolások

  • tg_44.gif
    tg_44.gif
    10.2 KB · Olvasás: 18
Oldal tetejére