
Neked még 10 napod van. Bi-bi-bíí, én tudom ám.Ildi nagyon boldog szülinapot kívánok én is!!!
(Mi egyidősek vagyunk)



Neked még 10 napod van. Bi-bi-bíí, én tudom ám.![]()
Ha közeleg a névnapod, akkor már készülünk, a szülinapodon már tudjuk, hogy Sándor hozza a meleget, és itten vanik a tavasz.Csupa szépség a tavasz első jeleiKöszönöm mindenkinek a jókívánságokat... Sándor! látom hozod a meleget
![]()
A tárgyi feltétel is adott, van zsákjuk(ban minden jó, piros alma, mogyoró).És Sándornak segítsége is van mindehhez: József és Benedek![]()
Szörnyen szégylem magam,A tárgyi feltétel is adott, van zsákjuk(ban minden jó, piros alma, mogyoró).
Ja, hogy az téli zsák, piros zsák? Nekünk meg tavaszi meleget hozó foltos, vászonzsák kell!!!![]()
Szégyelheted is magad, de majd kiegyezünk valamiben fájdalom díjként.Szörnyen szégylem magam,mert az a foltos vászonzsák kilyukadt és az ősszes meleg elszállt belőle
.Holnap sajnos Holle Anyót
fogok játszani. Ilyen szégyen évtizedek óta nem volt.:evil::cry::cry::cry: