Technikai kérdések

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
  1. B. Laci, a Te tagcsoportodban nem volt engedelyezve a blog testreszabas, most mar engedelyezve van.
  2. Vighkata: ha valtoztatsz valamin, kell varnod par percet amig mindenhol modosul...a profil es blog kinezetenek valtoztatasaban kozel azonos lehetosegek vannak, ami mukodik az egyiknel, mukodnie kell a masiknal is.
  3. A fejlett uzenetszerkesztovel valoban vannak gondok, ejszaka megnezem.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Köszi Goyo, hogy figyelsz ránk. A színezést már tegnap próbáltam, most megint megnézem, változtatok, és várok egy kicsit.
 

blaci

Őstag
  1. B. Laci, a Te tagcsoportodban nem volt engedelyezve a blog testreszabas, most mar engedelyezve van.


  1. Köszi! Azt hittem azért írtad ki új funkcióként a fórumra mert mindenki használhatja, csak ezért próbálkoztam vele...;)
    Az hogy nem volt emgdélyezve az csak véletlen volt vagy szándékos? Szóval hogy nem miattam engedélyezted ugye hogy ne panaszkodjak mán annyit...;):roll::grin::grin::grin:
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Köszi Goyo, hogy figyelsz ránk. A színezést már tegnap próbáltam, most megint megnézem, változtatok, és várok egy kicsit.

Igen, nem enged mindent, mert utkozik a drinfo stilusaval (ertsd a drinfo.hu stilusa felulbiralja a testreszabott kinezetet)...ejszaka ezt is megnezem...
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Igen, nem enged mindent, mert utkozik a drinfo stilusaval (ertsd a drinfo.hu stilusa felulbiralja a testreszabott kinezetet)...ejszaka ezt is megnezem...
Hát akkor nem is csodálkozom, hogy ütközik, olyan igazi papagáj ződeket állítottam be. Lágyítok rajta egy kicsinyég.
 

goyo

Adminisztrátor
Fórumvezető
Köszi! Azt hittem azért írtad ki új funkcióként a fórumra mert mindenki használhatja, csak ezért próbálkoztam vele...;)
Az hogy nem volt emgdélyezve az csak véletlen volt vagy szándékos? Szóval hogy nem miattam engedélyezted ugye hogy ne panaszkodjak mán annyit...;):roll::grin::grin::grin:

Neeem szandekos...van vagy 7 tagcsoport (megerositesre varo, regisztralt de nem irt, allando regisztralt stb.) A tiedben nem volt beallitva a blog testreszabas, de mar megvan...

Hát akkor nem is csodálkozom, hogy ütközik, olyan igazi papagáj ződeket állítottam be. Lágyítok rajta egy kicsinyég.

:p nem a ronda szinek a gond, nehany dolgot nem enged...ejszaka megnezem...
 

blaci

Őstag
Neeem szandekos...van vagy 7 tagcsoport (megerositesre varo, regisztralt de nem irt, allando regisztralt stb.) A tiedben nem volt beallitva a blog testreszabas, de mar megvan...

Megnéztem, tényleg ott van már! Egész jó ez a testreszabás, sok-sok lehetőség, tetszik. Köszi mégegyszer, majd megyek aztán kísérletezgetek vele.:rolleyes::mrgreen:
Akartam kérdezni mi az a "tagcsoport", de így már értem.
Kicsit tartottam tőle hogy hátha a "rosszak" között vagyok...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Üdv.,
Laci

Ui.: ...egyébként csak viccőtem ám...:rolleyes::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

blaci

Őstag
Igen, köszönjük a segítséget, ez így elég meggyőző...megnéztem Kata blogját...jó lett!:rolleyes::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Kicsit tartottam tőle hogy hátha a "rosszak" között vagyok...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Üdv.,
Laci
Ui.: ...egyébként csak viccőtem ám...:rolleyes::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Ha rossz leszel, akkor neked varázsolok hupi-lilát bugyirózsaszínnel.:twisted:
De mivel jó vagy, így nézheted a sárgát, és csinálhatsz magadnak kéket, ződet.:D:roll:
 

blaci

Őstag
Ha rossz leszel, akkor neked varázsolok hupi-lilát bugyirózsaszínnel.:twisted:
De mivel jó vagy, így nézheted a sárgát, és csinálhatsz magadnak kéket, ződet.:D:roll:

Jó leszek, jó leszek csak azt ne! - :mrgreen:
Én már kék meg zöld! Ja, és egy pici sárga... - :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Jaj, én meg azért firkáltam csak össze mert mondom úgyis nemsokára kitörlöd...na, mindegy. - :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ui.: Azé' maradhat ám... -:rolleyes::mrgreen:
Még mindig firkálhatsz bele, én örülök neki. Csak képzeld el, rákattintanak a "kata blog"-jára, és nincs semmi. Mindenki azt hinné, hogy mán április 1 van.
Na megyek, megsasolom a színeidet, akkor mán te is színes egyéniség vagy?
 

blaci

Őstag
Kedves Goyo!
Köszönjük a sok-sok segítséget, lassan minden megjavul! - :mrgreen:

Azért most sem hagynálak munka nélkül, sajnos a profil oldalamat nem lehet megnyitni...megnéznéd? Valakié működik ha mondjuk a "Legtöbbet üzenők" listán rákattintok, valakié (pl.: én) viszont nem. Próbáltam több helyről is de csak az alábbi hibaüzenetet látom. Köszönöm előre is!
Üdv.,
Laci

hibaüzenet.jpg
 

borka

Őstag
Kedves Goyo!
Köszönjük a sok-sok segítséget, lassan minden megjavul! - :mrgreen:

Azért most sem hagynálak munka nélkül, sajnos a profil oldalamat nem lehet megnyitni...megnéznéd? Valakié működik ha mondjuk a "Legtöbbet üzenők" listán rákattintok, valakié (pl.: én) viszont nem. Próbáltam több helyről is de csak az alábbi hibaüzenetet látom. Köszönöm előre is!
Üdv.,
Laci

Csatolás megtekintése 403
A profilodra kattintva a következőt írja:
Nincs ilyen Tag. Amennyiben egy valósnak tünő linket követtél, kapcsolatba léphetsz az adminisztrátorral.:(
<!-- / main error message -->
 
Oldal tetejére