Szavazz! Melyik a kedvenc állatod? Melyiket fogadnád örökbe?

Melyiket fogadnád örökbe?

  • szurikáta

    Szavazat: 5 17.2%
  • mosómedve

    Szavazat: 3 10.3%
  • jegesmedve

    Szavazat: 2 6.9%
  • Bohóchal

    Szavazat: 7 24.1%
  • Mocsári teknős

    Szavazat: 5 17.2%
  • Nílusi krokodil

    Szavazat: 1 3.4%
  • Oroszlán fóka

    Szavazat: 3 10.3%
  • Elefánt

    Szavazat: 3 10.3%

  • Összes szavazó
    29

blaci

Őstag
Laci, úgy látom mi nem kellünk a kutyának sem, még jó, hogy jóban vagyunk magunkkal.:D;)

Látod-látod, mondtam én...! - :rolleyes::mrgreen:

Ugye emlékszel még mit válaszoltál akkor, csak úgy optimistán:

Szegényke, szegényke! Biztosan fognak még rája szavazni. Bezzeg a mocsári tekenyős, na az mán ám a szegényke, kinek kell egy mocsári pocsolya hüllő? Lehet, hogy csak én szavazok rája?

Apropó, lajhárka mé nincsen?

Pedig hát tudja aztat mindenki hogy mi nem is vagyunk azok! (Márminthogy optimisták...ugye.) - :rolleyes:
Üdv.,
Laci

Ui.: Lajhárka meg azért nincsen szerintem, hogy legalább egy árva szavazatunk legyen!!! (Nem biztos...) - :rolleyes::mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Ui.: Lajhárka meg azért nincsen szerintem, hogy legalább egy árva szavazatunk legyen!!! (Nem biztos...) - :rolleyes::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Lajhi nem lakik állatkertbe... szabadon robog a vadonba... azért nincsen... Oroszlán is lehetett volna :rolleyes: +még bütykös csótány, pingvin, csíkos hiéna, kenguru... farkas, róka, zsiráf, flamingo hmmm :oops:
 

blaci

Őstag
Lajhi nem lakik állatkertbe... szabadon robog a vadonba... azért nincsen... Oroszlán is lehetett volna :rolleyes: +még bütykös csótány, pingvin, csíkos hiéna, kenguru... farkas, róka, zsiráf, flamingo hmmm :oops:

Jólvan, igaz! Meg aztán már egy szavunk se lehet Tekenyőssel mert már 2 azaz kettő szavaztunk van(ik)!!! - :rolleyes::mrgreen:
A "szabadon" meg "vadonba" azt érteni, de miért robog? Hát hova ilyen sietősen...hmmm - :rolleyes:
Üdv.,
Laci

Ui.: A katica és a kutyus kimaradt a felsorolásból, semmi esélyünk így de mi akkor is szavazunk Lajhira is, a katicára is meg a kutyusra is... Igaz Kata? - :mrgreen:

U.Ui.: Kár hogy mi csak egyszer szavazhatunk...ugye érteni? Azért kösziiii!!! - :rolleyes::mrgreen:
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Hűűű, alaposan feltérképeződtem :D Kedves a katica, kutya, lajhika felsorolás :) Ezért ide írok egy igazán érdekes dolgot, ami majd délután fog megjelenni a portálon:

"Az aranyhal az egyetlen állat, amely képes látni az infravörös és ultraviola tartományt is" ...igaz aranyhal, de hát mégiscsak családtag :)
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Lajhi nem lakik állatkertbe... szabadon robog a vadonba... azért nincsen... Oroszlán is lehetett volna :rolleyes: +még bütykös csótány, pingvin, csíkos hiéna, kenguru... farkas, róka, zsiráf, flamingo hmmm :oops:
Nemá, és az afrikai ugró egér? Há az meg hun marad?
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Jólvan, igaz! Meg aztán már egy szavunk se lehet Tekenyőssel mert már 2 azaz kettő szavaztunk van(ik)!!! - :rolleyes::mrgreen:
A "szabadon" meg "vadonba" azt érteni, de miért robog? Hát hova ilyen sietősen...hmmm - :rolleyes:
Üdv.,
Laci

Ui.: A katica és a kutyus kimaradt a felsorolásból, semmi esélyünk így de mi akkor is szavazunk Lajhira is, a katicára is meg a kutyusra is... Igaz Kata? - :mrgreen:

U.Ui.: Kár hogy mi csak egyszer szavazhatunk...ugye érteni? Azért kösziiii!!! - :rolleyes::mrgreen:
Hát éppen eztet akartam izélni én is, hogy ha lehetne, akkor szavaznék rád, ne árválkodjunk mán annyira.
Na de sebaj, majd én szépen elnézegetem a mocsár széléről, hogy horgászol(nak rád)
 
Oldal tetejére