Események, rendezvények

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Előkészületben az V. Nagy Sportágválasztó!

V. Nagy Sportágválasztó időpontja: 2009. szeptember 18-19.
Nyitva tartás: 9-17 óra között.
Helyszín: Merkapt Maraton Sportközpont, 1106 Budapest, Maglódi út 12/a.
A rendezvényre a belépés ingyenes!

A Nagy Sportágválasztó célja nem változott: minél többeket buzdítani a sportolásra, egy helyszínen lehetőséget adva több mint 90 sportág kipróbálására.

Olvass róla bővebben: Mit sportoljon a gyerek? Nagy sportágválasztó
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
SzeptEmber Feszt 2009 a Népligetben

2009. szeptember 4-6. között, új helyszínen a Népligetben kerülmegrendezésre a SzeptEmber Feszt. Akik már voltak a SzeptEmberFeszt-en, tudják, hogy a három nap alatt folyamatosan egymást érik agasztronómiai és kulturális programok és minden évben több újdonsággalis előállnak a szervezők.
Bővebben
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
2009. szeptember 4-6. között, új helyszínen a Népligetben kerülmegrendezésre a SzeptEmber Feszt. Akik már voltak a SzeptEmberFeszt-en, tudják, hogy a három nap alatt folyamatosan egymást érik agasztronómiai és kulturális programok és minden évben több újdonsággalis előállnak a szervezők.
Bővebben
Ez jó bulinak ígérkezik. Én a Nagymama tojáspörköltjét és a Tojásos zöldborsó pörköltet kihagynám. A többi jöhet ebben a sorrendben, ahogy fel van vezetve.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Egy kedves ismerősöm kérésének eleget téve hívom fel figyelmeteket az alábbiakra, hátha akad, akit érdekel!

Nyílt nap a GÖNCÖL SZELLEMTUDOMÁNYI SZABADEGYETEMEN:

http://www.goncolszabadegyetem.hu/nyiltnap_gyor.htm
Idő hiányában épp hogy csak bele tudtam kukkantani, de első körben érdekesnek találtam, így a hivatkozó oldalt el is mentettem magamnak részletesebb tanulmányozásra.

Köszönet érte az ismerősödnek, és neked, hogy megosztottad velünk.
 

dg

Őstag
Idő hiányában épp hogy csak bele tudtam kukkantani, de első körben érdekesnek találtam, így a hivatkozó oldalt el is mentettem magamnak részletesebb tanulmányozásra.

Köszönet érte az ismerősödnek, és neked, hogy megosztottad velünk.


Nagyon szívesen!
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
A Föld Napja - A Föld Órája 2010

A Föld Órája 2010: Kapcsold le egy órára a villanyt!

A Föld Órája a WWF nemzetközi kezdeményezése, aminek célja, hogy felhívjuk a figyelmet az éghajlatváltozásra és annak veszélyeire. A világ legnagyobb klímavédelmi eseményén a csatlakozók vállalják, hogy március utolsó szombatján (27-én) 20.30-tól egy órára lekapcsolják a világítást.

Egymilliárd ember csinálja! Te se maradj ki!

Olvasd el! A Föld Órája 2010

Regisztrálj!
 

torkos

Új tag
25. Vivicittá jubileumi futó és gyalogló verseny.

2010. április 18. BUDAPEST, VÁROSLIGET!

A Vivicittá (éljen a város, szeresd a várost!) nem csak a város, hanem a tavasz, a sport és a közösségek ünnepe!
Itt az idő, jó az idő meg lehet kezdeni a felkészülést!
3,3 km-t lehet gyalogolni, vagy futni. (Minicittá), az edzettebbeknek: 6,4 km.

Bővebben: http://www.futas.net/futoverseny/Vivicitta/

Én a 3,3 km-t fogok gyalogolni, Xceedes fejpánttal.

Gyere te is!
 

torkos

Új tag

Bánat és öröm!

1. "Megvallom", hogy rejtett álmaimban reménykedtem :)- ha senkivel sem-, de veled itt találkozni fogok! :(!
Minden estre ügyesen kibúttál mielőtt "elhívtalak volna"!

2. Nem kívánsz te tőlem 1 kicsit túl sokat, - nem vagyok 1 "computer Jani" -törhetem a fejem, hogy hogyan oldom meg. Tudom! Nincs lehetetlen, csak tehetetlen! :D

3. Örülök az ajánlott fórum helynek. Anno még a bioszakyt érdeklődve olvasgattam. Ha lesz időm megnézegetem a 8kg-s súlyzós észrevételedet amibe ippeg futva beleolvastam.

Egyébként a jövő vasárnap Szegeden is lesz Vivicitta program!
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
1. "Megvallom", hogy rejtett álmaimban reménykedtem :)- ha senkivel sem-, de veled itt találkozni fogok! :(!
Minden estre ügyesen kibúttál mielőtt "elhívtalak volna"!
Futni csak busz után, hogy elérjem, a gyaloglás időt vesz el az életemből.

Ha mindenki (a fél fórum) megy, én is meggyek.
 

pumpás

Őstag
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor

Nálunk már pár hete tök sötétség van... Nincs közvilágítás... ;):mad: Érdekes, hogy az első pár napon még nagyon hiányzott, most meg már fel sem tűnik! ;)
Nálam lett tök sötét. A gyermek szerencsére ment a haverokhoz, és a számtangép is vita nélkül le lett kapcsolva.
A gyertyákat már jó előre meggyújtottam, mert olyan hangulatos. A konyhában rotyogott a holnapi ebéd, és gyertyafénynél ténykedtem. Annyira "csinálható" volt minden, hogy csak 10 előtt gyújtottam világot. Szinte nekem sem tűnt már fel, hogy gyertya mellett alig láttam valamit, legalábbis a fazékba nem láttam bele. :o Még jó, hogy tudom mit raktam bele villanyvilágnál. :rohog::cool:
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Amikor lekapcsoltam villanyokat, tv-t, számtangépet, akkor kinéztem az ablakon, és nagyon sok lakásban láttam égni a lámpákat, de volt néhány lakás, ahol sötétség honolt.
Az utcavilágítás viszont égett. Azt nem kapcsolták le, csak a középületek fényeit? Mert a városunk csatlakozott, de az én ablakom parkra néz.
 

borka

Őstag
Amikor lekapcsoltam villanyokat, tv-t, számtangépet, akkor kinéztem az ablakon, és nagyon sok lakásban láttam égni a lámpákat, de volt néhány lakás, ahol sötétség honolt.
Az utcavilágítás viszont égett. Azt nem kapcsolták le, csak a középületek fényeit? Mert a városunk csatlakozott, de az én ablakom parkra néz.

Csak a díszkivilágításokat kapcsolták le.Azt be is mondta az újág,hogy a közvilágosításokat nem fogják lekapcsolni.;)
 
Oldal tetejére