Események, rendezvények

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Csak a díszkivilágításokat kapcsolták le.Azt be is mondta az újág,hogy a közvilágosításokat nem fogják lekapcsolni.;)
Ja, már utána olvastam a tv-ben. Csak tudnám, nálunk mit kapcsoltak le, nálunk nem díszlik semmi. Én meg gyertyafényben főztem. Na az is valami.
:rohog:
Jövőre mindenkivel együtt villany leo, tv kikapcs, net kihúz. :cool:
 

nofre

Adminisztrátor
Fórumvezető
Beleshetünk Budapesten Ramszesz fáraó sírkamrájába
Egy elképzelt egyiptomi ásatást mutat be egy interaktív tárlat, amely október 3-tól látható Magyarországon, a budapesti WAX Kultúrgyár háromezer négyzetméterén. A tárlaton II. Ramszesz egyik templomát, a fáraó elődeit és sírkamráját láthatja az érdeklődő közönség.
„Ramszesz – az ásatás”: a vándorkiállítás 2011. február 28-ig látható
Bővebben
 

christina

Őstag
Beleshetünk Budapesten Ramszesz fáraó sírkamrájába
Egy elképzelt egyiptomi ásatást mutat be egy interaktív tárlat, amely október 3-tól látható Magyarországon, a budapesti WAX Kultúrgyár háromezer négyzetméterén. A tárlaton II. Ramszesz egyik templomát, a fáraó elődeit és sírkamráját láthatja az érdeklődő közönség.
„Ramszesz – az ásatás”: a vándorkiállítás 2011. február 28-ig látható
Bővebben


:hurra:
Köszi az ajánlót, erre feltétlenül elmegyek!:dr_24::cool:
 

blaci

Őstag
Sziasztok!
Hátha még a közelben lakóknak nem késő...egy kellemes, tartalmas vasárnap délutáni programnak! :dr_31:

2010. október 22-től 24-ig Budapesten, a SYMA Rendezvényközpontban kerül megrendezésre a veteránjárművek nagyszabású, nemzetközi kiállítása, mely Közép-, Kelet-Európa legnagyobb veteránjármű kiállítása. :cool: :hurra: :dr_24:

Katt ide ni!

oldtimer_1280x1024.jpg

Laci ...aki, talán majd jövőre....! :D
 

borka

Őstag
"Egy kicsi mozgás mindenkinek kell,........."

Az alábbi meghívót megosztom veletek. :cool:

Meghívó


A Diabetesfitness Alapívány és Diabetes Generációk Alapítvány 2011-09-10.-én 11:00-kor Csökkentetett Inzulin mentes nap keretében futás-t szervez a Margitszigeten. A futást követően élmény beszámolót tart meghívott vendégünk Schirilla György és a Diabetesfitness Alapítványtól Porubek László !

Minden cukorbeteg résztvevőnek 1 hónapos ingyenes edzés lehetőséget és tanácsadást biztosítunk a Diabetesfitness Alapítvány edzőtermében. (1146 Budapest Semsey Andor u.12) valamint lehetősége lesz megkóstolni az extendbar csokoládét.

Találkozás: 2011-09-10.-én 10:00 kor a Hajós Alfréd uszoda bejárata előtt.

Tervezett Program:
- 11:00 kor Margitsziget körbe futása
élménybeszámolók (Schirilla György és Porubek László)

Jelentkezés: E-mailben az info@diabetesfitness.hu küldjétek jelentkezéseteket és elérhetőségeiteket valamint írjátok meg hogy körülbelül hányan érkeztek!

Információ: Diabetesfitness Alapítvány főszervezőnél
Névai Milán 06-70-774-09-62

Köszönettel:
Névai Milán
Keller Richárd
Porubek László
 

borka

Őstag
Az alábbi meghívót megosztom veletek. :cool:

Meghívó


A Diabetesfitness Alapívány és Diabetes Generációk Alapítvány 2011-09-10.-én 11:00-kor Csökkentetett Inzulin mentes nap keretében futás-t szervez a Margitszigeten. A futást követően élmény beszámolót tart meghívott vendégünk Schirilla György és a Diabetesfitness Alapítványtól Porubek László !

Minden cukorbeteg résztvevőnek 1 hónapos ingyenes edzés lehetőséget és tanácsadást biztosítunk a Diabetesfitness Alapítvány edzőtermében. (1146 Budapest Semsey Andor u.12) valamint lehetősége lesz megkóstolni az extendbar csokoládét.

Találkozás: 2011-09-10.-én 10:00 kor a Hajós Alfréd uszoda bejárata előtt.

Tervezett Program:
- 11:00 kor Margitsziget körbe futása
élménybeszámolók (Schirilla György és Porubek László)

Jelentkezés: E-mailben az info@diabetesfitness.hu küldjétek jelentkezéseteket és elérhetőségeiteket valamint írjátok meg hogy körülbelül hányan érkeztek!

Információ: Diabetesfitness Alapítvány főszervezőnél
Névai Milán 06-70-774-09-62

Köszönettel:
Névai Milán
Keller Richárd
Porubek László

Ott voltunk a helyszínen,igaz,hogy mi nem futottuk körbe a szigetet,de legalább jót csevegtünk,és új barátokat szereztünk /és toboroztunk /a fórumra.
Képek az albumokba.:cool:
 
Sziasztok,

Érdeklődnék, hogy nem lesz valamikor ősszel diabos gyerekeknek találkozó? Szívesen elmennénk Rékával, családostul, kistesóstul :) (...vagy rossz topikban járok?)

Köszi: Kriszta
 

gabibaba

Aktív tag
Nem kifejezetten kisgyerekeseknek van, de sok a kicsi és van nekik játszóház meg egyéb programok: Egy Csepp Világnap 2011. 13-án, vasárnap, 10-18 óráig a SYMA Sport- és Rendezvényközpontban. Sok fórumozóval is lehet ott találkozni. :hurra:
 
Oldal tetejére