Vércukormérők

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Na de ezek a vantacsék (One Touch) már tudnak valamit. Az UltraSmart regisztrál mindent, amit mi kívánhatnánk. Az UltraLink (arról sanja nincs kép) pedig a mérés alapján küldi a jelet a pumpába, gondolom, hogy az kiszámolja a bolust.
 

Csatolások

  • one_touch_ultra_mini5.jpg
    one_touch_ultra_mini5.jpg
    92.3 KB · Olvasás: 21
  • one_touch_ultra_mini3.jpg
    one_touch_ultra_mini3.jpg
    87.7 KB · Olvasás: 8

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Na de én maradok az Accu-Cheknél, csak Performa-ra váltanék, és Softclix-emet is lecserélném a Multiclix-re.
 

Csatolások

  • accuchek_performa_b1_gr.jpg
    accuchek_performa_b1_gr.jpg
    44.3 KB · Olvasás: 14
  • AccuChek Multiclix.gif
    AccuChek Multiclix.gif
    28.5 KB · Olvasás: 15

rgyörgy

Új tag
Kedves György, nem sikerült. Valami még mindig nem jó.

<link rel="File-List" href="file:///C:/DOCUME%7E1/RENDSZ%7E1/LOCALS%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:DoNotOptimizeForBrowser/> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style> Nekem a klikkre rendesen megnyílik a kép.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Ezek az eszközök elérhetők kishazánkban?

Nem sajnos. A több éve piacon lévő Go-t még mindig nem sikerült OEP támogatottá tenni, pedig már elavultnak számít. Mollinak van Avivája, és dícséri, de ahhoz sem lehet itthon csíkot kapni, pedig az többet tud, mint az Active.
Néha olyan érzésem van, mintha azt mondanák, parasztnak jó .... is. Az egyik cukimérőt átszámoltam jó magyar forintra, valmi 7 ezer körüli összeg jött ki. Egy másiknál meg bulgár és román nyelvet olvastam. Hát még náluk is hozzá lehet jutni? (na nem tőlük sajnálom) Mintha tudatosan tartanának minket valmilyen szint alatt. Szóval egy kissé elszontyolodtam.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
<!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:DoNotOptimizeForBrowser/> </w:WordDocument> </xml><![endif]-->
Nekem a klikkre rendesen megnyílik a kép.

Nekem ezt írja ki: Nem létező Csatolás. Amennyiben egy linket követtél kérjük értesítsd az adminisztrátort

Valószínű az én készülékemben van a hiba. De sebaj, bekopizom.
 

rgyörgy

Új tag
<!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:DoNotOptimizeForBrowser/> </w:WordDocument> </xml><![endif]-->

Nekem ezt írja ki: Nem létező Csatolás. Amennyiben egy linket követtél kérjük értesítsd az adminisztrátort

Valószínű az én készülékemben van a hiba. De sebaj, bekopizom.

<link rel="File-List" href="file:///C:/DOCUME%7E1/RENDSZ%7E1/LOCALS%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:DoNotOptimizeForBrowser/> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style> Megnéztem a csatolásaim, eltünt a kép.:(
 

zsuzsa

Új tag
Mi Tibus újjának 0,5 en használljuk a softklixet, és meg sem érzi, már másfél éve ezn megy, tényleg nagyon jó.
 

rgyörgy

Új tag
Ujbegy szurÓ

<link rel="File-List" href="file:///C:/DOCUME%7E1/RENDSZ%7E1/LOCALS%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:DoNotOptimizeForBrowser/> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style> Megnéztem a csatolásaim, eltünt a kép.:(
Én is azt mondom, amit az unoka, ha valami nem jön össze:
"Hüje számítógép" :confused:

Az új D-Contos ujjszúró: Autolet, impression

IMG_2513.jpg
 

christina

Őstag
Én is azt mondom, amit az unoka, ha valami nem jön össze:
"Hüje számítógép" :confused:

Az új D-Contos ujjszúró: Autolet, impression

IMG_2513.jpg


Hát már jobban néz ki, mint az a ronda sárga, de én maradok a Softlixnél.<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><o:p></o:p>
Csak azt sajnálom, hogy ezt nem mondták annak idején a kórházban és több mint fél évig a D-contossal roncsoltam a fiam ujjacskáit!<o:p></o:p>
Tőletek hallottam ezt az Accu chek-kes újjszúrót! ÖRÖK HÁLA ÉRTE!!!!<o:p></o:p>
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Én is azt mondom, amit az unoka, ha valami nem jön össze:
"Hüje számítógép" :confused:

Az új D-Contos ujjszúró: Autolet, impression

IMG_2513.jpg

Hát kedves György, az én régi főnököm pedig mindig az ellenkezőjét mondta.

Az ujjszúró jól néz ki, és biztosan sokkal jobb, mint a régi. Csak akkor miért rakják bele még a cukimérők csomagjába?
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
Hát már jobban néz ki, mint az a ronda sárga, de én maradok a Softlixnél.ffice:office" /><o>:p></o>:p>
Csak azt sajnálom, hogy ezt nem mondták annak idején a kórházban és több mint fél évig a D-contossal roncsoltam a fiam ujjacskáit!<o>:p></o>:p>
Tőletek hallottam ezt az Accu chek-kes újjszúrót! ÖRÖK HÁLA ÉRTE!!!!<o>:p></o>:p>

Annyit tehetünk, hogy mindig megkérdezzük a D-Contosokat, hogy mivel böknek. Szegény kicsi gyerekek.... csak sejtem, hogy ők duplán megszenvedték a bökdösést.
 

vighkata

Utolérhetetlen :) – moderátor
A multiclixet sem lehet még kapni, egyébként miben más mina softclix, még finomabb, kíméletesebb?

Hát az biztos, hogy nálunk még nem lehet kapni. Szerintem a tű érzékenysége-finomsága nem sokban tér el a Softclixtől. A képre ha rákattintasz, és kinagyítod, lehet mellette látni egy kis fehér bizgettyűt. Abba lehet betárazni előre a lándzsákat. Bár ez nem olyan nagy előny, biztos van még más is, ami látványosabb, vagy hasznosabb, de nem láttam. Van video is, ha újra megtalálom, jobban megnézem, de azt nem mentettem el.
Egy gyanúm van a több tudásra: a késleltetett szúrás. Ez ugye annak hasznos, aki fél a szúrástól, és nem meri megnyomni a gombot. (Ilyen is van?)
 

rgyörgy

Új tag
Az ujjszúró jól néz ki, és biztosan sokkal jobb, mint a régi. Csak akkor miért rakják bele még a cukimérők csomagjába?

<link rel="File-List" href="file:///C:/DOCUME%7E1/RENDSZ%7E1/LOCALS%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:DoNotOptimizeForBrowser/> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style> Csak a honlapon van a régi pataszúró a csomagban. Én külön vettem, de a régit egyáltalán nem árulják, így a csomagban is az új van. (gondolom)
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o></o>
 

rgyörgy

Új tag
Rengeteg oldal van, azért ezt illeszem be, mert itt két demo program is bemutatja az ujjszúrót, azt egyik minkettőt mutatja a Softclixet, és a Multiclixet is.


<link rel="File-List" href="file:///C:/DOCUME%7E1/RENDSZ%7E1/LOCALS%7E1/Temp/msoclip1/01/clip_filelist.xml"><!--[if gte mso 9]><xml> <w:WordDocument> <w:View>Normal</w:View> <w:Zoom>0</w:Zoom> <w:HyphenationZone>21</w:HyphenationZone> <w:DoNotOptimizeForBrowser/> </w:WordDocument> </xml><![endif]--><style> <!-- /* Style Definitions */ p.MsoNormal, li.MsoNormal, div.MsoNormal {mso-style-parent:""; margin:0cm; margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:12.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";} @page Section1 {size:595.3pt 841.9pt; margin:70.85pt 70.85pt 70.85pt 70.85pt; mso-header-margin:35.4pt; mso-footer-margin:35.4pt; mso-paper-source:0;} div.Section1 {page:Section1;} --> </style> És ezt mennyiért lehet megvenni?
<!--[if !supportEmptyParas]--> <!--[endif]--><o>:p></o>:p>
 
Oldal tetejére