Tehát fehérje:nekem mindig is volt valamennyi ,mert ugye károsodott a vesém és ez azt jelenti ,hogy átengedi a fehérjét a vizeletbe,röviden.De most arra tippeltek ,hogy nagyon sok van benne ,ami igaz is ,hogy sok normál esetben,de én most terhesen nem szedhetek rá gyógyszert és ezért ha jó a...