A keresés eredményei

  1. K

    Vércukormérők

    Kedves regetonio! Sürgősen menj le az orvoshoz,mert rosszabra is fordulhat a dolog.Én 1évig nem is tudtam,hogy mi a bajom(akkor12 éves voltam) 35kg-ra lefogytam és a vége a ketoacidózis lett és ezt az állapotot jobb elkerülni hidd el nekem.Mondjuk azóta már egy pár inzulint használtam már, a...
  2. K

    Vércukormérők

    Kedves Rugach Elárulnád nekem,hogy mégis hogyan jó. Az Accu-chek tesztcsíkokat a roche gyárgya a Perszonál tesztcsíkot pedig a 77 elektronika cég.Egyébként is az Accu-chekes tesztcsíkok dobozába van egy csip a perszonálba pedig nincs. Mondjuk már más is mondta nekem ezt a dolgot,hogy...
  3. K

    Vércukormérők

    Sziasztok Mi a véleményetek vagy tapasztalatotok a Méry vércukormérővel kapcsolatba,mert szretetném a perszonal készülékemet lecserélni egy Méry készülékre.Mennyire mér pontosan mennyire megbízható
  4. K

    Vércukormérők

    Nos Rugach Az Accu-Chek vércukormérő készülékek a legmegbízhatóbbak a piacon,csak a hozzá lévő tesztcsík egy picit drága
  5. K

    MINDENKINEK!!!

    Sziasztok Én arra szeretnék fényt deríteni,hogy 1-es típusú diabeteszes vagyok ugyan,de most már nem kapok utánna magasabb összegű cs.pótlékot meg semmiféle juttatást és már dolgozom is és a Közgyógyigazolványt így is igényelhetem és,ha igen akkor mi alapján. előre is köszönöm a felvilágosítást.
  6. K

    APIDRA

    Sziasztok Január közepe óta Apidrát használok HUMMALOG és Levemir helyett,de én teljes mértélben meg vagyok elégedve lehet,hogy az új th.módszer is közrejátszott ebben ugyanis inzulinpumpát használok.
  7. K

    Adókedvezmény Diabetes betegeknek

    Sziasztok az lenne a kérdésem, hogy 49/2009.(XII.29.)EÜM.rendelethez való nyomtatványt kinek kell kitölteni. Van egy Adóelőleg-nyilatkozat a személyi kedvezmény érvényesítéséről a 2010.évben ezt kinek kell kitölteni. Az infókat előre köszönöm.
  8. K

    Adókedvezmény Diabetes betegeknek

    Még azt szeretném megkérdezni az adókedvezményről,hogy a formanyomtatványt honnan lehet megszerezni és hova kell ezt leadnom?
  9. K

    Adókedvezmény Diabetes betegeknek

    Nekem egy kérdésem lenne az adókedvezménnyel kapcsolatba.7 éve vagyok 1-es típusú diabeteszes és másfél éve dolgozom már és azt szeretném megtudni,hogy nekem jár-e az adókedvezmény és milyen iratok szükségesek hozzá és ezeket kivel kell kitöltenem a Diabetológusommal vagy a háziorvosomal.
  10. K

    Mindenkinek - inzulinok

    sziasztok! Azt szeretném megtudni,hogy az accu-chek senzorhoz melyik tesztcsík kompatibilis.És még arról szeretnék felvilágosítást kapni,hogy milyen véleményetek van az inzulinpumpáról
Oldal tetejére