A keresés eredményei

  1. E

    Fizikai sport/aktivitás

    Köszi! Én próbálkozom, csak amikor belevágtam, egyáltalán nem is gondoltam, hogy ez ilyen nehéz. Maga a kitató edzés, meg a nagyon zsírszegény diéta még hagyján, de a cukor, az a legnehezebb. 1 óra aerobic után semmi bajom sem volt soha, most más mozgásformát csinálok, heti5x, és fogyok is...
  2. E

    Fizikai sport/aktivitás

    igyekszem mérni amikor lehet. a hypokat meg azonnal érzem, és nyomom rá a szőlőcukrot.
  3. E

    Fizikai sport/aktivitás

    Köszi a tanácsokat. Most már én sem futok másfél órát, de tudnék, a teherbírásom megvan, csak a cukor miatt nem teszem, és ezt sajnálom, mert régebben 5 percet sem bírtam volna, most meg csak a cukor határol be. Én még elég gyerekcipőben járok, mert amióta cukros vagyok, csak most kezdtem igazán...
  4. E

    Fizikai sport/aktivitás

    Kedves Moncsi, és tubi! Köszi a segítséget. Minden nap edzek, kiv. hétvégén, akkor nyugi van. Hétvégén meg borul az egész. Nem tudok ugyan abban az időpontban mindig, csak kb vacsora előtt, mert a munkahelyemen mindig máskor végzek attól függően, hogy mikorra vagyok beosztva. de van hogy...
  5. E

    Fizikai sport/aktivitás

    Sziasztok! Nekem pont ugyan ez a problémám. Kicsit túlsúlyos vagyok, de cukorbeteg már 9 éve. a dokim mindig hajtogatja, hogy fogyjak, és most rászántam magam. Eléggé intenzíven edzek már. napi 2-3 órát. És iszonyat, mert a cukrom zuhan, és zuhan, egész éjel, másnap reggelre meg nagyon magas...
  6. E

    Babázhatok

    Köszi, nem nincs baba, csak egyelőre próbálnék hozzá bejutni, eddig sikertelenül, mert vagy nem veszik fel, vagy felveszik, de semmi.meg nem is arra lakom, hogy megnézzem a rendelési időt.
  7. E

    Babázhatok

    Hello! Bocs, hogy ide írok, de innen kaptam az orvos ajánlót, és az lenne a kérdésem, hogy Dr. Hruby Ervin rendelési idejét tudja-e valaki, és hogy oda lehet-e menni, vagy kell hozzá időpont is? Köszi.
  8. E

    Babázhatok

    Mindenkinek köszi a tanácsokat, én csak egy nőgyógyászt szeretnék találni hosszabb távra, aztán meglátjuk majd.Bocs, hogy felkavartam az állóvizet. Egyelőre nem tervezek babát, de olyan nődoki kellene, aki azért konyít valamit a cukrosokhoz.
  9. E

    Babázhatok

    Köszi, megnézem majd!
  10. E

    Babázhatok

    Köszi! Budapesten keresek orvost.
  11. E

    Babázhatok

    sziasztok! bocs, hogy ide írok, dehát végülis ez is a babázáshoz vezethet. Én cukorbeteg vagyok már évek óta, de pl anyukám nőgyógyász hanyatt homlok elmenekült tőlem, mikor meghallotta, hogy cukros vagyok. azóta is keresek valaki jó dokit. Nem tud valaki ajánlani egyet?
  12. E

    orvost keresek! Segítsetek légyszi!

    Sziasztok! Valaki tudna ajánlani egy cukorbetegekkel is foglalkozó nőgyógyászt? köszi!
Oldal tetejére