A keresés eredményei

  1. bomon

    Insulinpumpa

    Sziasztok!Bocsi hogy csak villanásra tudok feljönni de rengeteget dolgozom.A cukraim hálistennek kezdenek ráncba szedődni.Ez ám a magyar irás....Na mindegy.Igazán azt szeretném csak írni hogy akinek segitség kell nyugottan írjon a saját címemre: borsosmoni@gmail.com Itt biztosan megnézem a...
  2. bomon

    Insulinpumpa

    Köszönöm!Azt hiszem hogy ezen az oldalon rokonlelkek találkoznak és ez a mai rohanó nemtörödöm világban megnyugvás számunkra.Szép napot mindenkinek.:)
  3. bomon

    Insulinpumpa

    Sziasztok!A hypo kezelésnél fontos a gyors és lassu CH bevitel ,eredménytől függően fele - fele arányban.Szigorú kontroll vércukor mert aki nem tapasztalt az mindkét irányban kilenghet.Egyéni az érzékenység is kinek melyik étek válik be/spec nálam a tej -zsemle ill alma -zsemle/. Amióta óránként...
  4. bomon

    Insulinpumpa

    Hypohonder köszönjük kedves szavaid a többi anyuka nevében is és kívánok minden jót ,MINDENKINEK.
  5. bomon

    Insulinpumpa

    Tudod mindig vannak és lesznek kivételek ez törvényszerű.Amúgy köszönöm nagyon kedves tőled hogy ennyire túlbecsülöd nővéri voltomat.Én úgy vagyok a nővérkedéssel hogy nem is szakma nem foglalkozás ,majdnem csak életforma nálam.Mert nem tudom letenni a köpennyel a segitségnyújtást.Azt szoktam...
  6. bomon

    Insulinpumpa

    A Somogyi -effektushoz annyit tennék hozzá hogy inzulinnal nem lehet befolyásolni és hagyni kell lecsengeni.A fősulin is így tanitják de sokszor még az orvosok is helytelenül kezelik.
  7. bomon

    Insulinpumpa

    Ez nagyon érdekes téma és igazad van sokan köztük én sem tudom mennyi inzulin ellensúlyoz 10g CH-ot.A cukraimat jelenleg óránként nézem,engem ez megnyuktat a dokim szerint túl aggodom és túl sokat várok el.
  8. bomon

    Insulinpumpa

    Üdv mindenkinek!Bocsi hogy csak most reagálok de két napig 12 óráztam hulla vagyok.Ahogy Kata irta valóban két bázist használok hiszen az egésznapi változott és igy csak 1 gombnyomás a váltás.Annyi már biztos hogy este 20 óra után kúszik felfele óvatosan de a változtatás után már nem éri el a...
  9. bomon

    Insulinpumpa

    Kedves hypohpnder én még nem voltam tag februárban de kikeresem amit irtál és az is jó hogy sűrün nézzem a cukrom.Annyi biztos hogy régen 21-kor adtam az inzulint és még most is néha keresem .Katának is igaza lehet a munkahelyem pörgős folyton izgek mozgok.Otthon azért én is leeresztek de ez a...
  10. bomon

    Insulinpumpa

    Sziasztok!Kérnék egy kis segitséget mert már nem tudom mit tegyek.Amikor dolgozom gyönyörüek a cukraim 4-6 közöttiek de amint hazaérek és kb.eltelik 2 óra a cukraim elkezdenek felfele menni főleg este 9 után ugrik meg pedig a vacsorám 5 órakor van utánna nem eszek reggelig és a 7 órási vc érték...
  11. bomon

    Insulinpumpa

    Én Cutaseptet használok és nincs vele baj talán még jobban is ragad a ragacs.
  12. bomon

    Insulinpumpa

    Sziasztok!Vígkata teljesen profin írtad le a ketonuria menetét.Aceton lehet kiszáradás miatt/láz ,hányás ,hasmenés ,szigoru diéta"hiba" miatt/ ill. a magas cukor miatt is. Bocsi hogy eltüntem de új munkahelyem van alig vagyok itthon.Érdekesek a cukraim ha dolgozom nagyon jók,ha itthon pihenek...
  13. bomon

    Insulinpumpa

    Üdv mindenkinek!Köszönöm a biztatásokat és örülök hogy nem vagyok egyedül.Nos , 33 éves vagyok és 78 óta vagyok cukros.Én a ACCU-CHEK SPIRIT Insulinpumpát használom.A kórházban 4 napot töltötem és azóta itthon állitgatjuk az adagokat a kezelő orvosommal/telefonos egyeztetések után/.Igazából túl...
  14. bomon

    Insulinpumpa

    Pumpával az élet? Sziasztok!Én pár hete lettem inzulinpumpa használó.két évesen lettem cukorbeteg,minden kezelést kipróbáltam és most a pumpán a sor.Hát mit mondjak mintha Ladából Mercibe ülne az ember.minden jobb ,lazább,élhetőbb.Még az se zavar hogy valami folyton velem-rajtam van.Néha...
Oldal tetejére