A keresés eredményei

  1. G

    Kipróbált édesség receptek

    jobbnál jobb recepteket olvastam itt, kár h az utóbbi időben keveset osztottak meg... én ezekkel kezdtem a sütögetést: http://vercukormeres.hu/recipe-kategoria/?url=desszert szerintem érdemes kipróbálni őket. egyébként ugyanitt tápanyagtáblázat is található, együtt a kettő nagy segítség a...
  2. G

    Vércukormérők

    Kedves csekejozsefne! Jó látni, hogy másoknak is segít a fórum! :) Én is részben az itt olvasott vélemények miatt választottam az Accu-Cheket, ami a legjobb döntés volt. A Softclix a legkíméletesebb ujjbegyszúró, amit valaha haszáltam, a vc mérő pedig gyorsan és pontosan végzi a dolgát. Örülök...
  3. G

    Terhességi cukorbetegség

    Kedves edush! Köszönöm a segítséget. Azóta persze, hogy választottam vércukormérőt. Végül nem Accu-Chek Active lett, hanem Accu-Chek Perfoma. Pont a kapilláris elv volt a döntő érv. Ez a felszívós technika nagyon-nagyon szuper. Tudom, hogy kicsit drágább, de egyáltalán nem bántam meg. Amúgy...
  4. G

    Terhességi cukorbetegség

    Sziasztok Fórumozók! Nem vagyok 1-es típusú cukorbeteg, de az orvosom figyelmeztetett, hogy figyeljek oda, és mérjem rendszeresen a cukrom. Milyen időközönként kell vagy érdemes? Tudnátok ajánlani vércukormérőt? Mik a szempontok a kiválasztásnál?
Oldal tetejére