A keresés eredményei

  1. joe960

    Háttérképek Egy Csepp Figyelem Világnap

    Egy csepp figyelem...
  2. joe960

    Ünnepeljünk!

    Mindenkinek kifejezem jókívánságomat , még magamnak is! Éppen 1 évvel lettem tapasztaltabb a mai nap. Én mindig mondtam ,hogy október 23. a világon a legszebb nap.
  3. joe960

    Vércukor érték HbA1c

    Borzasztó érdeklődéssel olvasom ezt a 4,1 % HbA1c értéket. A LIPIDES gondolataimba mint valami földön kívüli dolgok kerülnek be. Visszaröppenve az első HbA1c eredményemre ami 6,4 % volt , el sem tudom képzelni "ezt". Azt mondták rendben van a 6,4 % -k, mehet tovább minden,de ennek már 4...
  4. joe960

    Magas koleszterinszint

    Vége hétvégének ,de látom a koleszterin maradt! A zsírmájról egy röpke gondolat,vissza multamba. Még gyógyszeres diabosnak mondtak magas koleszterin értékkel ,őszintén szólva nem tudtam ,hogy ez mivel jár. Gyönyörüen "beállt" a koleszterin szintem,(5-6 mmol/l) ,a problámás reggeli VC érték is...
  5. joe960

    Magas koleszterinszint

    Van még hátra 48 évem? Annyi még kell. Röviden van,hacsak a biciklit el nem tolod a Busmanokig
  6. joe960

    Magas koleszterinszint

    HÍ,Kata! TG(triglicerin):ha jól végezték a labor munkát ,akkor neked a TG<1 mmol/l -ert mértek. Most elengedem kurtafarku kismalacot. LDL(rossz)=összeskoleszterin - (HDL(jó) + TG/2,2), DE csak ha a TG<4,5mmol/l -----------------------------------------------------------------
  7. joe960

    Magas koleszterinszint

    HÍ! Nem az a kérdés,hogy magas-e /KOLESZTERIN/ hanem,hogy melyik összetevőjével van a gond. Amit ma laborban mérni tudnak ,összeskoleszterin, HDL (jó) és triglicerin (TG) értékek. NO mi van a fránya LDL (rossz) faktorral ? Semmi van ,az csak úgy van. Számolják ,de csak akkor ha TG értéke nem...
  8. joe960

    Magas koleszterinszint

    Hí, kata! Mind ez azért van ,mert az LDL receptoraid felismerik a kolbászt. Be vannak már tanulva ,hogy jön a kunkori farkú ,göndör szőrű, 3 mázsás mangalica fiú kucuból készült omega-3 -as kolbász. A sör meg a receptor indító. / Bocs!/ Próbából : tutira veszem,hogy az összeskoleszterin...
  9. joe960

    Vércukor érték HbA1c

    Hí,ZSUZSA! Ugyan ezzel küzdök én is. Éh.VC:6,2 mmol/l emelve +4 NE a rapidot =14 NE is az reg.utáni VC10 mmol/ l fölé megy,majd ebédre 5-6 mmol/l vissza .Mára már javult Reg.VC 5,2 mmol/l, 2 óra mulva VC 8,7 mmol/l. 3 nap alatt. Esti lantus az maradt, 50NE. A megoldás az Éh VC értékben van...
  10. joe960

    Magas koleszterinszint

    Bocsi :már megint a vista! XP-en nem ment ,de ÍGY már jó. Ezekkel rendszerekkel is csak baj van ,egyik X86 ,másik X64. Webhely :www.drdiag.hu
  11. joe960

    Magas koleszterinszint

    Nem jó híreket hallok a médiából,reggelre már sok is. NO a kőkemény szakmai kérdések bemásolását elkerülöm,de a leírást az alábbiakban megadom. Érdemes 1-2 órát rááldozni akit érint,érdekel a MAGAS KOLESZTERIN problémája. Legyen az örökletes(családi),kialakult. Nálam a betegség...
  12. joe960

    Magas koleszterinszint

    MAGAS KOLESZTERIN/Mi a gyógymód? Röviden:diéta,türelem,CH beállítás,gyógyszer,sport. No mi is történt a kezdetekben,zsírmáj.Néztem mint...,hallgattam mint... nem értettem ,fel sem fogtam ,hogy mi az hogy zsírmáj.Orvosi kontrol ,szakorvosok...
  13. joe960

    Magas koleszterinszint

    Üdv mindenkinek! NO akkor folytatom, nem az volt a kérdés tegnap,hogy főzzek-e hanem ,hogy MIT és HOGYAN. Sikerült és jó is volt.Biztosra veszem ez az izgalmas kérdés. Úgy gondoltam ki ,hogy d.g. kérdésein elindulva futok neki : MAGAS KOLESZTERIN Mikor derült ki: Röviden RÉGEN... Munkahelyi...
  14. joe960

    Magas koleszterinszint

    Üdvözlöm a koleszterineseket ! Bővebben holnap írok róla ,mára elegem van belőle. Üdv:"joe960"
  15. joe960

    Vércukor érték HbA1c

    Hí,rgyörgy! A Dr.Diag.hu netdokis honlapon regisztrált vagyok. A lipidekről ne is írjunk,egy totál szívás volt amíg sikerült rendbe tenni. Folytassuk másik fórumban. Üdv:"joe960"
  16. joe960

    Vércukor érték HbA1c

    Hí,infopeti!Társainkkal karöltve aggodalmam jut kifejezésre a rossz VC beállításoddal Kapcsolatban.Magam is megkaptam a "zakót",szorít is vagy 10éve.A napokban kezdtem a sokadik VC profil beállításába,miért is;mert rábukkantunk/diabetológusommal/ egy nekem új rezisztencia gyógyszerre. Minden...
  17. joe960

    Vércukor érték HbA1c

    Hí.infopeti ! A leírt eredmények (VC) nem az ötletelés kategóriába sorolandók. 20-as VC érték már teljes Labor vizsgálatot kíván.Nem érdemes kisérletezgetni az inzulinnal. HbA1c /mint a kiút, vagy.../értéke ad megvilágítást a problémádra. Egy képlet : HbA1c × 1,6 - 2,6 = (eredmény) Meg...
Oldal tetejére