Legutóbbi tartalom: Beatrix77

  1. Beatrix77

    C-peptid

    Ennyit simán megér,hogy a beteg megtudja,hogy egyáltalán van-e még saját inzulintermelése.
  2. Beatrix77

    Hogyan menekültök meg a covid-védőoltás elől?

    Ha ezen múlik,én mindenképp beadatom,mert van épp elég krónikus betegségem,a cukorbetegség csak egy a sok közül,ezzel nem szenvedek annyit,mint a többi bajommal.
  3. Beatrix77

    Párom nem tartja a diétát? Lehet ebből nagy baj!?

    Még annyit,hogy igyon sok bubimentes ásványvízet,hogy híguljon a vére,ezáltal csökkenhet a cukra,elmúlhat a fejfájása is. Nem írtad,hogy fizikai munkát mennyit végez,vagy sportol e olyasfélét ami megerőltető. Mert ezek közrejátszanak a 4-es cukros hipózásban. Egyébként 4 alatt még az egészséges...
  4. Beatrix77

    Párom nem tartja a diétát? Lehet ebből nagy baj!?

    Igazság szerint a cigit tegye le gyorsan,tudom nehéz,én is dohányzom,de mivel még csak 30 éves és 2 éves picitek van,mindenképp szokjon le teljesen. A fogyása pedig a kezeletlen,magas cukor miatt volt. Sajna az izmai gyengülni fognak,állóképessége romlik,ezért edzenie,minimum séta,kocogás...
  5. Beatrix77

    Párom nem tartja a diétát? Lehet ebből nagy baj!?

    Lilla ugyanezeket az inzulinokat kapom 2 éve ,mint a párod. Novorapidból 3*36 egységet,Tresibából este 60 egységet. Mikor más betegségem miatt kórházban feküdtem,a novot levették 36-ról 16-20 egységre,de a Tresibát is próbálták csökkenteni,de sajna abból maradt az esti 60 egység. Mellékhatásaim...
Oldal tetejére