Legutóbbi tartalom: Bjudit52

  1. B

    Babázhatok

    Kedves Cukorbeteg Kismamák! Olvastam a hozzszólásaitokban, hogy dr. Kékes Katalin terhességi diabetesz doktornő a miskolci megyei kórházból elment nyugdíjba. Nos ez valóban így van és úgy tudom, hogy jelenleg nincs helyette még mindig senki ezen a szakterületen, de miskolci magánrendelőjében...
Oldal tetejére