Legutóbbi tartalom: cuki

  1. C

    Szólánc

    analfabéta
  2. C

    Szólánc

    délibáb
  3. C

    mindenkinek

    Huh, most megkönnyebbültem. De szereintem is a diéta magában nem lesz eredményes.
  4. C

    mindenkinek

    Sziasztok! Gabibaba, ugye ez nem az én általam ajánlott dokika? Csak nyugtass meg kérlek!
  5. C

    Cukorbeteg gondozó/gondozás

    Szia! Gratulálok a jó kis eredményekhez. Nálam is a doki bácsi látogatás kész cirkusz szokott lenni. Ezren a váróban, az átlag életkor 60-100 év között és amikor megérkezem, egy fiatal akkor egyből letámadnak, hogy mióta és hogy hogy viselem a diabot. A kedvenc kérdésem a következő volt: egy...
  6. C

    Szólánc

    lyukas
  7. C

    Vércukor érték HbA1c

    Szuper! Gratula csak így tovább!!!!!!!!!!;)
  8. C

    Vércukor érték HbA1c

    Szia PindurBocs! Ezen eredmény mögött szinte tényleg soha nincs7 feletti érték, de most beteg voltam és magas lázam volt és biza mértem 13-as cukrot is! Én is meglepődtem ezen az eredményen. Én is kevesebbet eszem mint a B.Laci, eredetileg 180 gr Chra voltam beállítva de fogyni akartam ezért...
  9. C

    Vércukor érték HbA1c

    Kedves sani, Pumpás, Pindurbocs! Köszönöm a gratukat! Nektek is tök jó cukrokat kívánok!
  10. C

    Vércukor érték HbA1c

    Szia Laci! Köszönöm a gratut és neked is gratulálok. Most ebben a 3 hónapban tényleg nagyon odafigyeltem és szigorú voltam magammal ( ami nemigazán jellemző rám, sajnos). Igen a kötöttség az , ami nagyon zavar engem.Az életemet igazítom a kezelésemhez és nem a kezelést az életritmusomhoz. Ez...
  11. C

    Vércukor érték HbA1c

    Köszönöm a gratulálákat Mindenkinek! Coca Cola Zero kipipálva...:-)
  12. C

    Vércukor érték HbA1c

    Pohár szódát??? Legalább egy pohár Coca Cola Zerot. Vágyom egy kis édességre !:oops::rolleyes::D
  13. C

    Vércukor érték HbA1c

    Sziasztok! Jöttem örömködni!!!! Januári és diabos életem eddigi legjobb HbA1c-m: 5.1 :-) Dokibácsim nagyon nagy megdícsért de még mindig Actrapid, Insulatard pároson hagytak.:-(
  14. C

    Asszociációs játék- Gondolattársítás

    műszerek
  15. C

    Szólánc

    animátor
Oldal tetejére