Legutóbbi tartalom: Cupika

  1. C

    Vércukormérők

    Szia Umbra! Én már évekkel ezelőtt olvastam és találtam is a neten vércukormérő karórát. Tudomásom szerint Mo.-on is több embernek volt akkoriban. Egy nagy hibája volt,, a sensorok ára (hetente kell cserélni (sensor-elem).Akkoriban nagy volt a kisértés, hogy én is hozassak, de akárhogy számoltam...
  2. C

    Vércukormérők

    Vércukormérő karóra Szép hétvégét Mindenkinek! Ha valakinek van angoloktól hozott vércukormérő karórája, kérem irja le a tapasztalatait és azt, hogy változott e a sensorok ára ? Olcsóbb vagy drágább lett? Az ujjaim érzéketlenek ill. az ujbegyek fájnak a 34 éve tartó szurkálástól. A...
  3. C

    Vércukormérők

    D cont partner vércukormérő Nekem is több gépem van biztonsági okokból. Természetesen azt vagyok kénytelen használni, amit a TB támogat. Ez a D cont készülék, ami tavaly tavasszal volt 1 éves. Összel kicserélték, mert állandóan hibát jelzett és nem mért már 17 C foknál. Azóta még rosszabb a...
  4. C

    Cukorbeteg és lisztérzékeny gyermek

    g-andinak lisztérzékenység cukorbetegséggel mixelvel Először is nagyon sajnálom, hogy egyre többen vagyunk cukorbeteg+lisztérzékenyek. Nekem cukorbetegséggel kezdődött, majd sok-sok év után kiderült,miért nem híztam annyi éven át.Mert lisztérzékeny lettem, ill. voltam. Amit tudni kell: (nem...
  5. C

    hüvely-méh és petefészek gyulladás

    petefészek gyulladás??Előző sorstársam szinte mindent leírt helyettem!! Kedves Krisztina és Többiek! Megdöbbentem, mikor Krisztina sorait olvastam. Akár én is írhattam volna.Annyi külömbséggel, hogy nálunk azért nincs cöliblátus, de utánna szinte mindíg fáj. Már nem is emlékszem mikor...
Oldal tetejére