Legutóbbi tartalom: emi76

  1. E

    Insulinpumpa

    Szia, én próbáltam nem jött be. Tudja esetleg valaki a pécsi inzulinpumpa centrumba, a felnőttbe ki rendel jeleneg?köszi
  2. E

    Insulinpumpa

    Sziasztok, segítséget szeretnék kérni, a pumpám kanuljének a helye nagyon nehezen gyógyul és csomó keletkezik a helyén. Ezt azóta tapasztalom amióta pumpát váltottam, elötte medtronicos voltam, most pedig roch pumpám és szerelékem van. A szerelékkel elég nehezen találtam meg a "közös" nevezőt...
  3. E

    Insulinpumpa

    Szia, köszi próbálni fogom.
  4. E

    Insulinpumpa

    Sziasztok, a combosokat kérdezem a smartot felteszem leolvasásra nem tudom a beállítást használni és csak 2 hetet tudok így beolvasni, ötlet? vayg én csinálok valamit rosszul? köszi Emi
  5. E

    Insulinpumpa

    okés!
  6. E

    Insulinpumpa

    Szia,flexlinket használok, azért nem tudok sokkal korábbról nyilatkozni, mert eddigmedtronicos voltam és ott soha nem volt ilyen problémám. Kb. ez volt 4 alkalomaz írásomig, de az a probléma, hogy amit tegnap cseréltem az már ugyan ilyenproblémát mutat. Minden alkaommal egyébként hason volt...
  7. E

    Insulinpumpa

    Sziasztok, combosokat keresek, a problémám a kanul mellett kifolyik az inzulinom, tehát a ragasztás és kanul között folyik a 2 naptól az inzulin, nem a ragsztásnál és, ha kihúzom, nincsen elferdülve a kanul, teljesen elvagyok keseredve, légyszi, ha volt valakinek ilyen problémája írjon nekem...
  8. E

    Insulinpumpa

    Bocsi, nem értem miért mosta össze a gépem a szöveget több helyen.
  9. E

    Insulinpumpa

    Szia, amivel több: a vércukormérője maga kalkulálja amegadott szénhidrát alapján és az aktuális vércukor szerint a bólust, valamintminden adatot jegyez, amit rögzítesz benne, pl. étkezés előtti, vagy volt –e mozgásstb. Megmutat tendenciákat, összesít. Két fajta bólus van. kiterjesztett...
  10. E

    Insulinpumpa

    Szia, bocsi, hogy nem jelentkeztem, de nem jártam a honlapon.Szóval a pumpacentrumba mentem, új pumpa miatt, ott ajánlotta a főorvos doki, mert náluk ezt használják sokan, kérdezte, hogy feltétlenül ragaszkodom-e az akkori pumpámhoz, mondtam, hogy nem, ha jobb szívesen váltok,hogy egy feltételem...
  11. E

    Insulinpumpa

    Sziasztok, hát megismerhettem a a Combo pumpát és a döntésem is gyorssá vált, mert a pumpa nagyon jó, sokkal többet tud mint a medtronicos. Ráadásul a koordinátor személyisége is nagyon kedves és kellemes volt, egyértelmű, hogy kapcsolatot tart a jelenlegi pumpa használokkal is. Kb. 2 hét és...
  12. E

    Insulinpumpa

    Sziasztok, köszönöm szépen a hozzászólásokat, sajnos próbáltam én is utána olvasni a neten, lehet, hogy balfék voltam, de túl sok mindent nem találtam, hát 13-án találkozom a koordinátorral valószínű többet fogok tudni.köszi Emi
  13. E

    Insulinpumpa

    Sziasztok, kb. 6 éve használok medtronic pumpát 722, most a pumpacentrum szeretne rábeszélni roche pumpára, kérlek benneteket, aki ilyet használ írja meg nekem tapasztalatait, azt hiszem combot fognak ajánlani, és szeretném tudni a szerelék árát is, mert eddig 7800 fizettem havonta,köszi üdv
Oldal tetejére