Legutóbbi tartalom: Erika

  1. E

    Bazáár! (adok, veszek, cserélek)

    kedves mindenki! a segítségetekre van szükségem. van valkinek eladó personal aktív tesztcsíkja? vagy olyan recept amit nem akar kiváltani? nekem mar 2 napja elfogyott es kismama vagyok. nagy szükségem lenne rá. ha tudtok ilyet vagy van az ismeretsegi körötökben olyan ( akár idős neni) aki nem...
  2. E

    Babázhatok

    Sziasztok! Ujra itt vagyok. unnepek alattt nem tudtam netkozelbe kerulni:( de most ujra egy csomo erdekeset olvastam :) Hán most mar elertuk a 8. hetete es a heten megyek dokihoz. Kivancsi vagyok mit lat majd? szerintetek mikor lehet latni,h ikerek lesznek e vagy sem? En nagyon szeretnem ,h azok...
  3. E

    Babázhatok

    Koszonom agyors hozzaszolast:) igen szedek ELEVIT-et. Meg vasat is folsavval mert meg terhesseg elott verszegeny voltam. Majd meglatjuk mi lesz. Aki a Péterfybe jar kerem irjon nekem arrol ,h mi ilyenkor a szokas. Mi kovetkezik majd. gondolok itt vizsgalatokra , cukros, nogyogyaszati, mikr van...
  4. E

    Babázhatok

    sziasztok Sziasztok! már pérszor jártam a forumon es neha kerdeztem de inkabb csak tajekozodtam . Most talan ha sikerul rendszeres resztvevo leszek .Kepzeljetek ma vegeztem egy tesztet es ugy nez ki kisbabank lesz. en 22 eve vagyok cukros. Van egy kerdesem is . Májat ehet egy kismama...
  5. E

    Babázhatok

    vitamin Sziasztok! Koszonom a gyors valaszt a vitaminnal kapcsolatban.Én is a Péterffybe járok es majd csak most fogjuk megprobalni a babat. Elkezdtem szedni az ELEVITet.Remélem minden ok lesz. Valakinek a cukorbeteg anyukak kozul termeszetes uton lettek ikrei? Mi ikreket szeretnenk es a...
  6. E

    Babázhatok

    vitamin Sziasztok! Szeretnem a segitsegeteket kerni,h baba elott es kozben milyen vitaminokat szedtetek es mi miert jo?mindenki tapasztalatat szivesen vennem.Elore is koszonom! Erika;)
  7. E

    Babázhatok

    szia Szia Lizzi! Koszonom a biztatast. tenyleg soke rdekeset talaltam. :)
  8. E

    Babázhatok

    Barmi infonak orulok! :) <HR style="COLOR: #d9d9c2" SIZE=1><!-- / icon and title --><!-- message -->Sziasztok! Erika vagyok . 26 éves vagyok és 20 éve cukros. Tavasszal szeretnenk babat a ferjemmel (marmint a projektnek akkor szeretnenek nekiallni). A doktorno akihez jarok a Peterfybe utalt at...
  9. E

    Babázhatok

    Barmi infonak orulok! :) <HR style="COLOR: #d9d9c2" SIZE=1><!-- / icon and title --><!-- message -->Sziasztok! Erika vagyok . 26 éves vagyok és 20 éve cukros. Tavasszal szeretnenk babat a ferjemmel (marmint a projektnek akkor szeretnenek nekiallni). A doktorno akihez jarok a Peterfybe utalt at...
  10. E

    Babázhatok

    Barmi infonak orulok! :) Sziasztok! Erika vagyok . 26 éves vagyok és 20 éve cukros. Tavasszal szeretnenk babat a ferjemmel (marmint a projektnek akkor szeretnenek nekiallni). A doktorno akihez jarok a Peterfybe utalt at a Thaisz dokinőhöz. Majd valamikor megyek hozza, de meg idopontot kell...
Oldal tetejére