Legutóbbi tartalom: jiguti

  1. J

    Babázhatok

    Szia Kmolli, Továbbra sincs előrelépésem a témában, lassan tényleg mindent kipróbáltam, amit csak tudtam, emeltem még egyel, már 13E Lantust adok, a pótvacsin is variálgattam, de akkor is változatlan a helyzet. Úgy látszik marad a hajnali inzulinadás. :S Tegnap is 21h: 5,0 (15g pótvacsi) éjfél...
  2. J

    Babázhatok

    Háá' lehet, hogy tényleg nem hajnali jelenségről van szó, ezt én csak magamtól diagnosztizáltam a szakkönyveimből - illetve próbáltam. :) Az az egy biztos, hogy valami nagyon fura és új dologról van szó, amit előtte még sosem tapasztaltam. Novorapidot és Lantust használok, ahogy előtte is. Nem...
  3. J

    Babázhatok

    Kmolli, teljesen igazad van! Ha meghallják, hogy cukros kismama vagy, azonnal piros betűvel kerülsz be mindenhova és hallgathatod a rengeteg kockázatot és szövődményt stb stb..... Engem már elküldtek kardiológiára, pajzsmirigy ultrahangra, szemészetre, állandó lábvizsgálatra, folyamatos magzati...
  4. J

    Babázhatok

    Köszönöm, kmolli! :) Én is ebben bíztam! De, sajnos mióta babát várok annyi mindent hallok, hogy néha már teljesen kivagyok, hogy kinek higgyek és kinek ne... jelenleg 21 hetesek vagyunk, de már túl néhány érzelmi hullámvasúton az üres petezsáktól elindulva eljutva idáig. Most éppen a plexus...
  5. J

    Babázhatok

    Sziasztok Lányok, Valakinek van infója a terhesség alatti hyporól? Mármint, hogy milyen következményei lehetnek? Azt tudom, hogy alapból nem túl szerencsés, de a babának is árthat? Eddig ahány emberrel beszéltem mindenki mást mondott... az orvosom szerint maga az alacsony cukor nem káros, csak...
  6. J

    Babázhatok

    Szia, Köszi a bíztatást! :) Azon mosolygok, hogy nálunk is hozzátok hasonló a helyzet... terveztük már régóta a babát, de mivel még mindig 7 volt a HgA1C-m, így vártunk várakoztunk és közben egyetlen egy romatikus vasárnap délelőtt eredményeképp most itt van! :) Mindehol olvastam a 6%-os...
  7. J

    Babázhatok

    Szia, Előbb úgy volt, hogy 2-3 napra be kell feküdni, hogy átállítsanak insulatard es actrapidra, de mivel egy hét alatt sokat javult a cukrom, így azt mondta a doki, hogy maradjon a Lantus+Novorapid, próbáljuk ezzel. Debreceniként a Klinikára járok az I. Bel-re. Kéthetente kell mennem...
  8. J

    Babázhatok

    Szia Yndiheni, Az elmúlt 3hétben legalább háromszor fordult meg velünk az egész világ... miután itt írtam, este mentünk az UH-ra, ahol az orvos közölte, hogy üres, lapos a petezsákom, és készüljünk fel lelkileg, hogy nagy valószínűséggel nem lesz babánk :( Kaptam gyógyszert és feküdni kellett...
  9. J

    Babázhatok

    Sziasztok Lányok - Üdv Mindenkinek, Ha valaha, akkor most igazán örülnék a segítségeteknek... ha minden igaz, 6 hetes kismama vagyok! :) Bár jelenleg azt sem tudom pontosan fiú vagyok vagy lány... még mindig annyira hihetetlen! Ma este megyünk UH-ra, utána már okosabbak leszünk, viszont a...
  10. J

    Babázhatok

    Kedves Sándor, Köszönöm az infot! Nagyon érdekes amit írsz, mert a doki bizony egy szót sem kérdezett. Akiről beszélek Lantust és Actrapidot használt, azért is ment, mert szerette volna átállíttatni magát Novorapidra, mert az előző már semmit sem használt, és erre jött a válasz, hogy nem...
  11. J

    Babázhatok

    Sziasztok, Amitől féltünk beigazolódott... egy nagyon közeli és számomra kedves ismerősömtől pár napja elvették az insulint, azzal az indokkal, hogy a HgA1C értéke 8,2% és innentől az OEP nem támogatja a kezelését. Fiatal, harmincas fiatalember, aki dolgozik becsülettel!!!! Lantust és...
  12. J

    Babázhatok

    Nem tudtam, hogy lehet privátban is írni, de megtaláltam!!! Köszi!!!! :D
  13. J

    Babázhatok

    Szia, Köszönöm, hogy írtál! :) A Kenézyben kihez jársz? Én a klinikára járok Balogh adjunktushoz -vagy már tanár úr vagy mi a csoda - cukor gondozásra, a nőgyógyászhoz ajánlás útján mentem, mert az unokatestvérem is nála szült és közben kiderült, hogy a cukordokim is őt ajánlja, sokat...
  14. J

    Babázhatok

    Sziasztok Lányok! Időről-időre felnézek a fórumra, de mostanában nagy itt a csendesség... :) Remélem, mindannyian jól vagytok és csak a mindennapi elfoglaltságok miatt nem jártok erre mostanság. Már majdnem az összes hozzászólást végig olvastam és sehol sem találtam Hajdú-Bihari...
  15. J

    Babázhatok

    Sziasztok! Aláírtam én is és még páran a családból... őszintén kíváncsi vagyok mi lesz még ebből... :( Reméljük a legjobbakat!!!
Oldal tetejére