Legutóbbi tartalom: kicsidodi

  1. kicsidodi

    Babázhatok

    Gajdi! Nagyon köszönöm a bíztatást, bevallom sokat számít olyanoktól, akik hasonló cípőben járnak/jártak;). Botond is besárgult, de fényezni nem kellett, mert épp határon volt, és első nap már volt tejem, azt mondták inkább ciciztessem sokat ;). Ettől függetlenül még sokáig sárga volt...
  2. kicsidodi

    Babázhatok

    Gajdi! Neked meddig kellett bentmaradni a fiúkkal? Volt vmi gond velük az első napokban? Köszi
  3. kicsidodi

    Babázhatok

    Bogesz! Sajnálom, hogy (te is) ramatyul vagy :( . Talán most, hogy enyhül az idő, és nem lesz front, te is jobban leszel...;). Tudom a víz borzasztó zavaró tud lenni, Botonddal az utolsó másfél hétben 12 kilónyi víz jött rám :S. Na, ez az amit most biztos nem fogok megvárni!!! A hírtelen...
  4. kicsidodi

    Babázhatok

    Helyzetjelentés: Ma szuperjól voltam :):):) ! Vagyis némi légszomjam folyamatosan van, de ebből látszik, mennyire szubjektív dolog a fájdalom, mert eddig emiatt nyígtam, hogy húdeundi, most viszont a fulladás-ézéshez képest ez csak egy kis légszomjacska, és nekivágnék vele gyöngyhalászni :D ...
  5. kicsidodi

    Babázhatok

    Molli! Beszéltünk egy Sotés nődokival, aki diabosokat is kezel, és azt mondta, hogy ez szerinte sem indikál azonnali császárt, de még feltétlenül hospitalizációt sem, ezt inkább a szubjektív panaszok határozzák meg (hogy mennyire fulladok pl. ), és ilyenkor náluk is mindig konzílium van, ami...
  6. kicsidodi

    Babázhatok

    Sziasztok! Gondoltam gyorsan adok életjelet;): Babucival minden rendben, ezen a héten (is) 2790g -nak mérték, és most egy tutijó UH-s, szóval vlsz. múltkor kicsit elnagyzolták, de a lényeg, hogy nem hízik kóros ütemben, flowmetria jó, CTG jó...:cool:. Velem viszont nem ilyen rózsás a helyzet...
  7. kicsidodi

    Babázhatok

    Bocsi,csak egy gyors telorol, mert nyaralunk ;).Gajdi, es persze mindenki mas!Koszonom a biztato szavakat, tnyleg erot adtak;). Hiszem, hogy minden rendben lesz es vigyaznak rank odafent;). Tudjatok, en mar tobbszor mondtam: sztem ez a mi keresztunk...masnak meg van mas. Mellettem itt szuszog...
  8. kicsidodi

    Babázhatok

    Gajdi! Árminra emlékeztem, hogy mikor született, meg mennyivel, de Benit nem tudtam. 36 hetesen 4000 g?!:dr_17: Anyááám. Pedig ha jól gondolom a cukraiddal semmi gáz nem volt ;). Ebből is látszik, hogy van amit hiába igyekszünk, nem tudunk kivédeni. De örülök, hogy mindketten egészségesek :D ...
  9. kicsidodi

    Babázhatok

    Nekem a vizem mindig átlagos volt eddig, pedig több doki is nézett ;) . Örülök, hogy minden jól alakult nálatok :). Akkor reményeim szerint még minimum 3-4 hetet marad a pindur pocakban, aztán már jöhet . :D Ma vágom puccba a szobáját :D:D
  10. kicsidodi

    Babázhatok

    Igen, most ez a terv ;). Aztán majd meglátjuk... Én mindig vágytam egy kislányra, apa elsőre mindenképp fiút szeretett volna. Miatta én is inkább fiút vártam elsőre, ami be is jött, és nem csalódtunk :D. Így meg, hogy 2 év lesz köztük, talán jobb, hogy a kicsi is fiú, mert - ahogy magam körül...
  11. kicsidodi

    Babázhatok

    Molli! Kisfiú :D:D:D
  12. kicsidodi

    Babázhatok

    Anyu is ezt a 35. hetet lőtte be, mert akkor a tüdőn már termelődik vmi felületaktív anyagréteg, amivel már megszünik a korababákra jellemző tüdőbajok lehetősége, ergo addigra "kész" a gyerek, már csak hízik :D. Az meg nálunk annyira nem cél:). Viszont állítólag az idegrendszerük szempontjából...
  13. kicsidodi

    Babázhatok

    Mantanya! Mekkora volt a baba, ami alapján macrosomnak "ítélték", és mikortól volt sok a vized?
  14. kicsidodi

    Babázhatok

    Molli! Túl korán sem szeretném persze, mert hiszem, hogy megvan az oka, hogy 40 hét egy terhesség, de olyan 38 héttel kiegyeznék:D. Botond 38+5 hetesen született, és teljesen fejlett, kiegyensúlyozott, érett baba volt:cool:. Csak riogatom itt magam, hogy ha esetleg macrosom lenne a pici, akkor...
  15. kicsidodi

    Babázhatok

    Sziasztok! Bocsi, hogy megint ezer éve...:oops: Engem is nagyon meglep, és sajnálom nagyon, hogy cukros anyukának/szülőnek cukros lett a babája, mivel engem még úgy "tanítottak" anno, hogy a cukrosok gyerekei kisebb százalékban lesznek cukorbetegek, mint az egészségesek babái:shock::cool:.A...
Oldal tetejére